Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ondra

Zodiakalna RYBA w łóżku

Polecane posty

Gość Ondra

Jakie są? Zimne, bierne czy raczej gorące, namiętne...?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
szlu nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrzut
dopycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba jak ryba;) gorzej brzmi baran w łóżku hihi czyli byk brzmi poważnie ? Rozumiem pytanie ale mimo to najciekawiej dla mnie z zodiakow brzmi panna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szału może i nie ma, zostawiamy go dla skromnych panienek...Jest ogień piekielny. :-PDwoisty znak - dwoistość natury. Z pozoru może być spokojna bezbronna, ale "po rozpakowaniu" gejzer seksu i namiętności. ;-) Ot tyle od ryby:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna z bykiem w łóżku ;) to dopiero zodiaki ! A ryby raki kraby i wodniki to jak plaża po odplywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze ryba jestem pełno oscista i nijak ognia sie doszukać w sobie nie moge:( może nie każda ryba rybie równa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma znak zodiaku do temperamentu i umiejetnosci w lozku?;) Przerobilam dwoch blizniakow....jeden byl w lozku...jeden byl bogiem sexu, a drugi byl nudny 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo może to były bliźniaki dwujajowe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sobie pogadaly! A biedne zodiaki czekają na werdykt, więc bez żadnego powodu i uzasadnienia wybieram rybę jako wzorzec zmysłowością i fantazji w sexsie !:) dlaczego ???? Jestem ryba ! I lubię sobie slodzic! To zaspokaja chociaż moja próżnośc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy na opinie! A ja w międzyczasie sie przyznam ze baranice są dlugodystansowe i nie ma przebacz! Sex z nimi to nie przelewki a raczej ciężki kawałek chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robią wszystko 💤 Tylko potrzebny jest odpowiedni klucz. Jeśli go posiadasz z łóżka nie wyjdziesz. :D Mi tam "ryby" już się przejadły, mam ich serdecznie dosyć, co jakąś poznam okazuje, się że obchodzi swoje urodziny między drugim lutym a dwudziestym marcem. Nie chcę żyć tylko z rybami 😭 :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaił mozesz mi wysłac kwiaty 27 :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze nie mówisz tego z powodu urazu z dzieciństwa ?popieram Cię , nic tylko paprykarz szczeciński! Tez by mi sie rybami odbijalo;) hehe ale to nijak sie ma do zodiakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianik
podnoszę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię sobie słodzić i dlatego uważam się za dobrą w łóżku :P Nikt nigdy nie składał reklamacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,się że obchodzi swoje urodziny między drugim lutym a dwudziestym marcem'' Trochę wjechałeś na wodnika.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×