Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zielono Niebieska

Duchu ratuj....plisss ;)

Polecane posty

Duchu podales mi kiedys przepis na jakas mieszanke na kaca, gdzies to zapisalam i zapomnialam gdzie ;) Poratuj dzis mnie bo bardzo cierpie :O Niedlugo wychodze, a zamiast glowy grzechotka, mozg luzem lata ((( :O )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkazeltzer? Mnie zawsze stawia na nogi. Ale tak na prawdę, to na kaca najlepsze jest dymanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto szuka ten... :-) Zielonka, zawsze stawiaj na kreatywnych mężczyzn w kuchni. To większe prawdopodobieństwo trafienia na równie zboczonego jak ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonka, nie wpadnij tylko w nieodpowiednie łapy. Znajdź takie jak moje, a odlecisz bardziej niż kiedykolwiek :-) A jak będziesz po wszystkim mokra od potu, to zrobię Ci masaż z poślizgiem. Wiesz, kciuki świdrujące wokół kręgosłupa od pośladków aż po kark. Nie wydałabyś innego dźwięku poza mruczeniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tacy, co potrafią dać w twarz mówiąć: obciągaj suko! A potem wymasować i spowodować błogi stan, a rano przynieść kawę do łóżka i śniadanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znając życie, znajdziesz facetów proponujących małżeństwo i wspólne życie do późnej starości. Jak na złość :-) Ale powodzenia :-) Zboczeńców spełniających takie wymagania jest jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kaca woda z cytryna
bardzo duzo cytryny ze dwie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palÓÓch w dÓÓpie ....
Androgej a ty dzisiaj nie chciałbyś być posunięty w odbyt przez jakiegoś młodziaka z sfd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *duch cafe
Twoja prośba dla mnie rozkazem:P Soda oczyszczona pół łyżeczki+ szklanka wody + łyżeczka octu .Nic wiecej !! Wypić duszkiem.Kranówa koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *duch cafe
aby zadziałało --to musisz po wypiciu mikstury zrobić mi lodzika:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchu jaki chcesz prezent
Oczywiście wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Zielona, witaj... Jak jutro nie musisz wstawać, to najlepiej piwo (wskazane kilka) na kaca. Nigdy nie zawodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj Zielonka, mi stoi nawet we śnie i nie jesteś bezpieczna budząc mnie. Tak sobie tylko pomyślałem, że uprzedzę zanim cokolwiek zrobisz po powrocie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, ja to bym wolała takiego, co to zerżnie, rano zrobi kawe i sniadanie i dopiero pójdzie w cholere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *duch cafe
odkurzanie twojej śmierdzącej dupy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna i szczera
ja go pochwaliłam na jego topiku podniebnym a ten nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×