Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to moja wina...

3,5 latka wisi na mnie całymi dniami

Polecane posty

Gość czy to moja wina...

kurcze mam dość, córka nie posiedzi sama nawet na chwilkę :-( nie pobawi się sama....gorzej niż niemowlak....mam dość czasem na nią wrzasnę...mam doła...co robię źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak weszlam...
Sorki ale widocznie mala potrzebuje twojej bliskosci.Ja wiem ze to uciazliwe bardzo i rozumiem,ze masz dosyc nawet w domu nie masz kiedy zabardzo ogarnac prawda? Tez przez to przechodzilam,ale to jej minie.Puki co musisz poswiecac jej jak najwiecej czasu trudno...Ona Ciebie potrzebuje.A powiedz Ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj starszy syn tez ma 3.5 roku i wcale na mnie nie wisi tylko bawi sie ze swoim mlodszym bratem ( 1.5 roku) :) tak to jest jak sie ma jedynaczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to moja wina...
pracuje, mała chodzi do przedszkola, wiem że potrzebuje bliskości. Robie co mogę ale żeby sama się sobą ogóle nie zajeła...??? nawet jak ogląda bajkę to chce żebym z nią siedziała. Planuję drugie dziecko ale w takich warunkach mam poważne obawy czy nie zwariuję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sobie chyba zartujesz autorko! pracujesz czyli ponad 8h cie dziecko nie widzi , na dodatek chodzi do przedszkola. Ja poswiecam swoim dzieciom caly dzien - bawimy sie , lepimy z plasteliny , ukladamy klocki, jak ogladamy bajke na dobranoc to tez z nimi ogladam i "komentuje" to co sie dzieje w bajce. Ty zaniedbujesz emocjonalnie dziecko, pomysl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda to w koncu twoje dzieci bawia sie same czy ty im organizujesz czas?moja ma 3latka I tez ma napady wiszenia na mnie.taki type widocznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda niby kiedy to wszystko
robisz ze swoimi dziećmi? w przerwach od Kafe?:P przecież siedzisz tu od rana do nocy więc nie wciskaj komuś kitu jaka to nie jesteś wspaniała matka, a inni to zaniedbują dzieci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ja tu siedze od rana do nocy? maz ma dzis wolne wiec bawi sie z dziecmi a ja mam wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to kiedy? codziennie
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×