Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka słowianka

Pytanie tylko do Panów...

Polecane posty

Ja kocham ten styl, trochę z niego przejmuję...lubię jasną, porcelanową i świetlistą twarz, zaznaczoną różowym różem -bo przecież musi udawać niewinny rumieniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurt cipek
słowianki są słodkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurt cipek
Levit krągłości są wporządeczku ale nie muszą być bardzo obfite żeby dziewczyna była sexy. szczuplutkie laseczki ze zgrabnymi nogami też są w cenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurt cipek
mnie tam w wiekszości kobiet coś tam kręci i za to mi się dostaje.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kurt że nie muszą, nawet lepiej, żeby takie nie były...ale chyba nie powiecie mi, że bardziej kręci Was decha niż dziewczyna z widocznym biustem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat0007
A czy Ty jesteś w tym stylu pokaż swoje zdjęcie ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Słowianka nie wspominasz o pończochach.Ten styl bez nich jest martwy.Sądzę,że nawet nie masz pojęcia co to są nylony,nie mówiąc już o FF co w tych latach tylko były tkane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Co ma współczesność do tamtych lat.Te dziewczyny nie sięgają tamtym do pięt.Nikt tamtych lat nawet nie potrafił by naśladować.Niezły styl też Burlewski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ma ze żadna z nich dziś sie nie wystroi w kloszową spodniczkę i wystajace spod spodu ponczochy na pasie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wciśniesz tandetę z lat dziewięćdziesiątych w wiktoriański gorset, to pewnie wceluje się w lata czterdzieste. Z innej beczki, to też nie wiadomo cóż takiego sobie przypinają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on _z_drzewa_!
uwielbiam pin up -rockabilly -hotroady - ten klimat :D kina samochodowe -tylne siedzenie amerykanskich aut- !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późno już ale dołączę do Was. Współczesne pin -up to nie te, które pokazałeś.Widzieliście Katy Perry?ona z pewnością...Edyta Górniak też...więc pozwólcie, że w takim towarzystwie swojej fotki nie wrzucę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×