Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rudagrazynaxxx

1 dom-2 liczniki prądu...zna się ktoś? podlicznik????

Polecane posty

Gość rudagrazynaxxx

Witam, Chciałam zapytać czy jest tu ktoś ,kto mieszka w jednym domu z inną rodziną i ma osobny licznik prądu. Moja sytuacja wygląda tak,że mieszkamy z mężem w jego domu na 1 piętrze (zajmujemy tam 1 pokój,mamy osobną kuchnię i łazienkę,wejście do domu jest wspólne). Na dole mieszkają teściowie i babcia, a od ponad pół roku na górze (jest tam jeszcze 1 pokój) mieszka moja 35-letnia niepracujaca szwagierka. Moi teściowie chowają rachunki za prąd,nigdy nie umiemy sie doprosić,by powiedzieli nam ile mamy dać,w efekcie nie płacą przez np 3 miesiace a potem żądają,że mamy dać kilka stów na prąd i to natychmiast! Babcia 86 lat nie daje,bo nie ma,szwagierka też ( a śpi przy zapalonym świetle co noc,bo boi się duchów) a ja mam już tego serdecznie dość,zwłaszcza,że jestem w 8 miesiącu ciąży i miałam odłożone pieniażki na wózek,a teraz nie mam,bo trzeba było dać na prąd!!! Chciałam sie dowiedzieć czy w 1 domu można założyć 2 liczniki prądu,albo jakiś podlicznik? W ogóle się na tym nie znam i jeśli ktoś coś wie to proszę o wytłumaczenie jak małemu dziecku ;-) Mamy jeden licznik prądu w ganku. Dzięki,pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweqwewqewq
no ja tak mam, że sa dwa liczniki w jednym domu, ale musialabyś spytac w punkcie oblugi klienta u twojego operatora, bo moze przepisy się zmieniają, itp. U mnie tez był podział tego domu na dwa mieszkania jakis dziwny, rodzina coś pokombinowała, ale nie do końca wyszło. Mam tez gaz osobno, jedynie woda jest na cały dom, ale na górze załozony podlicznik, i rozliczamy się sami w oparciu o jego wskazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
w zakładzie energetycznym wszystko ci wytłumaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaikarol
witam czy zrobiliście sobie ten podlicznik , ile was za niego wyszło , czy dużo było załatwiania z tym podlicznikim. prosze dać mi znać bo też z mężem chcemy sobie założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×