Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Przyszłam_ponarzekać

ależ się wściekłam

Polecane posty

przeglądałam sobie ogłoszenia na pewnej stronie dziś i znalazłam interesujące mnie, poszukują 2 osób do pewnej instytucji podległej samorządowi lokalnemu (nie chcę pisać jaka to instytucja ani jakie miasto). Cała zadowolona że spełniam wszelkie wymagania a nawet więcej pochwaliłam się siostrze, a ona powiedziała że zna kogoś tam i może zadzwonić zapytać czy dużo jest chętnych itd żebym wiedziała na czym będę stała aplikując. I co usłyszała w odpowiedzi, śmiech że ogłoszenie to jest tam pro forma a tych 2 ludzi to są ludzie od pana prezydenta mojego miasta, którzy już mają tą pracę zapewnioną bo dla nich te stanowiska zostały utworzone. Laski, płakac mi się chce. Bo w moim mieście bez znajomości nie mam szans na żadną normalną pracę, wszędzie wszystko jest ustawione, wystarczy mieć kogokolwiek znajomego w jakimkolwiek urzędzie i zapytać. Znajoma siostry dostała pracę w pewnej jednostce samorządowej w której ja miałam staż... dziewczyna która nie ma nic wspólnego z tą pracą bo jest po studiach o profilu medycznym nie administracyjnym, ale wystarczyło że ktoś szepnął o niej słowo. Moje miasto to nie jest jakaś zapyziała dziura, bezrobocie jest duże a dobrą pracę zgarniają radni, byli radni, ich rodziny, znajomi... Czytam na BIPie regularnie ogłoszenia z mojego miasta i śmiech mnie bierze, bo wymagania są dostosowane pod to żeby można było wkręcic byle znajomka - do jednostek administracyjnych wyksztaŁCENIE ŚREDNIE, ALBO WYŻSZE ALE BEZ WYMAGANEGO KIERUNKU... Kuxwa co to ma być?? :/ Bezsilnośc mnie powoli zżera dlatego się wyżalam, bo chciałabym wiedzieć kiedy w tym kraju będzie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×