Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawand

jak czesto sie spotykacie w zwiazkach bez zobowiazań/luznych zwiazkach?

Polecane posty

Gość dawand

jak to jest u Was? jak czesto sie spotykacie w takich luzniejszych zwiazkach, relacjach? jak czesto kontaktujecie ze soba? jest cos wiecej, rozmowy, wyjscia do kina? czy tylko sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtytytuiui
nie spotykam sie, nie jestem ku r wą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawand
pytanie jest do tych co sie spotykaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ten niedobry
Mam taką parę znajomych. Spotykają się na seks bez zobowiązań. A w międzyczasie spotykają się z innymi partnerami również w tym samym celu. Kiedyś zapytałem się ich jak to właściwie postrzegają. Tak od środka chłodno i z dystansu. Powiedzieli krótko. Pieprzymy się z kim popadnie. Jak nas trafi TO no to będziemy wiedzieć. Ale na pytanie czy nie uważają tego za zwykłe puszczalstwo. Po chwili zastanowienia odpowiedzieli, że ludzie mogą to tak widzieć. No ale gdy stwierdzą pewnego dnia że to o nich chodzi. Że oni to właśnie ta druga połówka. Jaki wtedy wpływ będzie miał dla nich ten układ i świadomość o mnogości partnerów. Jednocześnie odpowiedzieli że to wykluczone. Nie związaliby się z osobą o której wiedzieliby jak i z kim sypiali. To przekraczałoby ich normy przyzwoitości i uczciwości. Dla mnie to była zwykła hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawand
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawand
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×