Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość hihswidhw

ile kasy dostaliscie na 18stke?

Polecane posty

Od rodziców prezentem było opłacenie imprezy dla znajomych (najpierw robiłam dla rodziny w domu tylko najbliższej czyli rodzice rodzeństwo ciocia i chrzestny z żoną miała być też chrzestna ale w ostatniej chwili samochód jej się popsuł ale przyjechała tydzień później chyba) no a że robiłam w wynajętej sali więc się trochę wykosztowali mimo że robiłam z koleżanką więc połowę mniej ale i tak trochę ich to kosztowało i byłam bardzo zadowolona z takiego prezentu od brata butelkę wódki bo akurat nie pracował a od siostry nic no ale miała 6 lat więc ciężko było się od niej czegoś spodziewać od cioci kasę nie pamiętam ile a od chrzestnego i jego żony 200 złoty (powiedział mi że powinien dać więcej ale ja cieszyłabym się nawet z drobnego nawet upominku zwłaszcza że wiedziałam że akurat wtedy im się nie przelewało) od reszty ciotek symboliczne sumy pieniędzy od reszty rodziny co najwyżej życzenia ale jestem taka że nie zależy mi na prezentach od znajomych głównie alkohol kartki z życzeniami słodycze i drobne upominki z każdego prezentu cieszyłam się jednakowo (zwłaszcza że mam urodziny na początku stycznia a w dzień imprezy dla znajomych jak na złość była taka zawieja śnieżna jeszcze restauracja w której robiłam ma dość nie ciekawe położenie na takie warunki pogodowe że nie myślałam o prezentach a nawet nie mogłam się skupić na ostatnich przygotwaniach aż połowy rzeczy zapomniałam bo się tylko modliłam aby goście bezpiecznie dojechali zwłaszcza że kilku napisało że nie wiedzą czy zdołają dojechać ze względu na pogodę a moi znajomi wiekszość nawet nie była nigdy w moich okolicach więc nie znała drogi i byli zdani na gps i moje wskazówki jak dojechać ale na szczęście wszyscy co powiedzieli że będą to szczęśliwie dotarli) a od chrzestnej i jej męża złoty naszyjnik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×