Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bellarosa

Studia

Polecane posty

Gość bellarosa

Jestem na pierwszym roku studiów filologii polskiej,ale szczerze znalazłam się tam z przypadku i ostateczności. Lubię czytać i zawsze lubiłam j.polski,ale te studia wydają mi się męczące,nudne i ciągle mam wrażenie że to wszystko pójdzie na marne. Nie ma po tym kierunku szczególnie zawodu,jeśli już to polonistki,co mnie szczerze nie zadowala.Ciągle myślę o porzuceniu tego i postaraniu się w październiku dostać na anglistykę.To jest to co mnie naprawdę interesuję.Uwielbiam angielski,zawsze dobrze mi szedł,maturę zdałam na bardzo dobre wyniki,ale mimo to obawiam się strasznie. Czy na tym kierunku zajęcia i wykłady prowadzone są wyłącznie po angielsku? I czy np.do egzaminu trzeba się uczyć definicji i całego materiału po angielsku? Wiem,że na tym to polega,ale martwię się że to mnie jednak też przerośnie,że skoro nie potrafię ogarnąć filologii polskiej,to z angielską będzie podobnie,chociaż plus jest w tym,że na anglistyce nie przywiązuje się wagi do słowników itp co na polonistyce jest dla mnie najnudniejsze i najcięższe. Jak oceniacie anglistykę? Jak wyglądają zajęcia,kolokwia i ogólnie czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×