Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxx555

Dlaczego on tak postąpił ????

Polecane posty

Gość xxxx555

Znałam się z pewnym chłopakiem Krzyśkiem 5 lat , to był mój przyjaciel , często się spotykaliśmy prawie codziennie , gadaliśmy o wszystkich rzeczach , wszyscy nasi wspólni znajomi mówili że pasujemy do siebie itp. że nigdy nie widzieli tak dobrej pary ( ale my tylko się przyjaźniliśmy) I po 5 lat nagle kontakt się urwał , piszemy nieraz ze sobą , ale nie spotykamy się już nie wiem dlaczego ??? Mam żal do niego żę tak postąpił i nie wiem już sama co mam o tym myśleć i co mam zrobić pomóżcie proszę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe_krzesełko
pogadać z nim??/ skad ktos tu na forum moze wiedziec o co mu chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfnevnx
wydaje mi sie, ze on oczekiwal ze bedziecie w koncu razem. moze czekał na jakis znak od Ciebie, ze tez tego chcesz a Ty mu tego znaku nie dawalas? no to wybacz, ale facet nie bedzie czekal w nieskonczonosc az w koncu Ci sie zachce z nim byc. wiec odszedł. ale to tylko moje zdanie, najlepiej jak szczerze z nim pogadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx555
Właśnie ja mu dawałem dużo znaków , bo chciałam być z nim , dążyłam do tegooo nawet powiedziałam mu o tym wprost że mi się podoba że chciałabym być z nim on się ucieszył były buziaki itp. i po 2 latach od tego czasu znajomość się urwała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe_krzesełko
moze poznał kogoś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx555
Małe krzesło ... hmm no może spotkał kogoś, ale mieszkamy blisko siebie i nigdy nie spotkałam go z kimś , pozatym przecież jak by kogoś poznał to chyba nie przeszkadza w kolegowaniu się ??? Hmm no sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×