Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankkkka22

załamałam się :(

Polecane posty

Gość Ankkkka22

mamy z moim meżczyzną całkiem inne temperamenty ale to co dzisiaj sie stało to jakas katastrofa. widujemy sie raz,da razy w miesiacu,i akurat tak sie zdarzyło ze jutro sie spotykamy. chcac go jakos nakrecic napisałam o płynnej czekoladzie na jego penisie jako pomysł na jutrzejszy wieczór. odpisał ze jak chce...ale zeby sie brudziło. kubeł zimnej wody :( a wczoraj sobie zartowalismy przez smsy i dla zartow napusałam ze moze mnie pocałowac w pipke.. nie doczekałam sie zadnej reakcji.. zala zal zal mi siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
jak to nie? lepiej sie bzykac przez 5 min bezzadnej przyjemnosci jak zawsze..a tak przynajmniej moze bylby jakas gra wstepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
bo miłosc to nie tylko seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maczenie penisa w kieliszku z winem czy nakładanie na czubek bitej smietany i jej zlizywanie jest ok. Ale taplanie sie w plynnej czekoladzie wrrrr. Wcale mu sie nie dziwie ze jest na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
ale ja miałam na myśli czekoladę " naturalną " jeśli wiecie co mam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankka tak więc o co chodzi, w czym masz problem? ,że partner jest w kolorze czekolady? ,czy że telefon ci nie działa . a mnie możesz sama sobie odpisywać na swoje smsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
jest taka czekolada ktora sie wyssysa z takich tubek.. to jest bardzo słodkie i raczej nie ma zbyt płynnej konstyntecji według mnie jest geste. miłosc.. a ucze sie dziennie i pracuje w innym miescie wiec nie mozemy sie zbyt czesto spotykac. dzieli nas ok 100 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
problem jest w nudnym pozbawionym namietnosci zyciu i machinalnym seksie. czy da sie nauczyc ponad 30 letniego faceta fajnego podejscia do seksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że się da tylko nie ma gwarancji, że się uda! a ile już jesteście razem dekad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam tą czekoladę, ona mi się dobrze kojarzy tylko trochę słodka too much jest, wiem o czym mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
spólkujemy raz na dwa miesiace (około) ajestesmy razem trzy lata. czekolada słodka.. ale to ja bym ja jadła. mi bardzo smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
chciałam kupić na walentynki kajdanki z futerkiem ale chyb a sobie daruje.. gdyby uwieził mi rece pewnie nie wiedziałby co robic dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
juz nie chodzi o ta czekolade tylko o jego niechec do czegokolwiek zwiazanego z seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
Ponieważ uwielbiam seks analny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnkaaa222 kup kajdanki, zapnij jemu i poprostu go zerznij tak żeby ci było dobrze i i poprostu zostaw go przykutego do łóżka i odejdź od niego! niech się zmieni (w co wątpię ),lub ty zamien go na innego, cuekawszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
ale chyba nie musisz sie obawiac ze zostanie to niezauważone przez partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś tam jeszcze
a ile Wy macie w ogóle lat ? może warto poszukać kogoś bliżej ze zbliżonym temperamentem bo na dłuższą metę to chyba nie wyjdzie nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym spolkowal z kobietą raz na 2 miesiące, to bym chyba wyl z rozpaczy, tak nie idzie żyć? no co ty? i jemu to pasuje, jak bym po 2miesiacach cięddorwal to bym cię zagryzl poprostu bym 3dni z łóżka nie wychodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Jakaś pizda z tego faceta, ja bym z chęcią umoczył wacka w płynnej czekoladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
fajny pomysł.. ale wcale nie musze go zpinac zeby sie ruszył.. bo naturalnie leży jak kłoda :D ja mam 22lata on 33, Raz w akcie desperacji próbowałam go upić zeby był łatwiejszy :D ale nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
cukierku.. no niestety on nie potrafi docenic ze ma młoda ładna jedrna i ciagle na niego chetna. nie wiem moze sprobuje wzbudzic w nim zazdrosc i cos sie w nim ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
Dorcia w porządku.. tak chciałąm się tylko wyżalic, raczej nie opowiadam koleznka o moich intymnych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×