Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankkkka22

załamałam się :(

Polecane posty

:D po alko można więcej. Ja moge. Lubie w tedy sex az do momentu jak padam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
jakich ? mozesz zdradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annkaaa 222 to co on ma? -sex 0 -ma kasę? dużo kasy? , -jest przystojny? -jest przemozg, inteligentny? coś musi mieć bo on cię chyba nie rozdziewiczyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora_dora
moze ma jakas na boku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to tylko takie moje widzimisie. Hm szpilki bielizna tipsy wspolne kapiele i depilacja. Grunt to dobra zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie taką młodszą muszę niunie znaleźć, bo to chore jest, mają kobietki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
w sumie kase ma.. ale niczego mi nie funduję, sama zarabiam na siebie. przystojny nawet jest... wykształcony, pewny siebie, pracowity, introwertyk. jak go zobaczyłam pierwszy raz to zrobiło mi sie mokro.. nie moglam sie powstrzymac od wyobrazania sobie go na mnie (lubie duzych mezczyzn a on waży ponad setke - jest tez wysoki ). niestety wyobrażeni swoje a życie swoje.. mimo tegogo kocham i zastanawiam sie co moge zrobic by było lepiej w lóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulsedeamon
a tak sie wtrace... a po prostu porozmawialiscie na ten temat? tak wiesz, co on oczekuje, co ty, jak ty sie cuzjesz i co on moze z tym zrobic. mysle, ze jesli sa midzy wami uczucia to rozmowa od serca o oczekiwaniach i potrzebach to nic nadzwyczajnie trudnego do wykonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
niestety z facetami jest tak ze nie rozumieja z reguły co sie do nich mowi... przynajmniej jest tak z moim. wszystkie proby rozmowy kwituje :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
czepiasz sie, marudzisz, przez twoje czepialstwo całkiem mi sie podechciewa, nielubie minetek ani sie całowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulsedeamon
no wiesz jako badz co badz przedstawiciel plci meskiej to mysle, ze tu chodzi o indywidualne nastawienie, wiesz - chce byc szczesliwy, a swoje sczescie osiagam rowniez przez to kiedy wplywam pozytywnie na szczescie swojej partnerki. mysle, ze warto czasem samego siebie wziac pod mikroskop i na chlodno podejsc do roznych kwestii, wtedy latwiej zrozumiec, ze osoba obok moze miec inne zapatrywania na te same kwestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulsedeamon
hm, no to faktycznie trudny temat... wiesz, na ile kochasz go jakim jest, a na ile swoje wyobrazenie o nim? ja sie nauczylem, aby pozwolic ludziom zyc tak jak chca i umeja, chociaz to czasem boli i dostaje sie po tylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
nqapisz mi jakas swietna rade na sytacje w której kompromis jest nie do osiagniecia. zapamietam to do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddaaaaaaaammmmmmm
dddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annkaa a weź się wystroj sexy i idź na imprezę bez niego, niech widzi koło ciebie innych facetów, jeśli nie będzie zazdrosny to amen, możesz się pakować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
jasne ze w moim :D ale do wanny sie razem nie zmiescimy. tipsów nie zrobie z powodu pracy a tak poza tym pomarzyc sobie mozna... bo mowa o zabawie z facetem, który seksi sie jak królik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
na sylwestra ubrałam sie w koronkowa spodnice, obcisła bluzke, burdelowe rajstopy + makijaz. oczywiscie całą wypachniona i wymalowana. i zaczał byc zazdrosny! zaczął awanture o mojego facebooka. kazał mi skasowacmowiac ze inni przeciez mnie tam ogladaja i podrywaja. koniec konców poszałam o 22 spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulsedeamon
mysle, ze w zwiazkach nie ma zlotych rad :) albo sie cos umie razem wypracowac albo nie :) z reszta co ja tam moge wiedziec. ja lubie miec jasno postawiona sprawe, sam rowniez podobnie podchodze do spraw, to nie ma rozczarowac, zawodu, etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
"Nie lubię minetek, ani się całować". Ej weź lepiej uciekaj od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkka22
juz schodze z internetu. ide pofarbowac włosyt, zrobie jakas maseczke. a jak mnie jutro nie przeleci wezme cos na sen i przynajmniej sie wyspie w jego zajebistym łózku (marze zeby sie wyspac.. ) pa, dzieki wszystkim ze chiało wam sioe to czytac. nie jestem bardziej zmotywowana niz zanim załozyłam temat no ale dzieki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulsedeamon
bo boju wirtualna kolezanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankkka moj wrecz uwielbia gdy nosze kuse spodniczki lub sukieneczki i do tego wysokie szpile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo cieszyłbym sie z zadbanej kobiety z pomysłami: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×