Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollkax3

dieta 500-600 kcal .

Polecane posty

Witam ;) od jutra zacznam diete 500 kcal ;) ktos sie dolacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys schudlam na tej diecie 12 kg w miesiac , fakt bylam oslabiona , ale efektu jojo nie miala i bylam bardzo zadowolona . Duzo jem na tej diecie tylko w bardzo malych ilosciach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prewersje
ludzie, nie robi sie takich rzeczy, przejdź na dietę gdzie masz więcej kalorii np 1000 jak koleżanka wyżej wspomniała ale zacznij się więcej ruszać, na pewno będzie lepszy efekt jak głodzenie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomaaaaaaa
dupy sie nie chce ci ruszac to se szykujesz glodowke i z twojej obecnej wagi widac ze nie utrzymalas wagi...pewnie masz taka obwisla skore ze chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam obwislej skory , jezeli cos Ci nie pasuje to po cholore wchodzisz na to forum.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerbomaniaczka
Chcesz jeść mniej- pij Yerbę! :) Schudłam dzięki Yerba Mate i szczerze polecam wszystkim, by także spróbowali zastąpić kawę Yerbą ! Ten napój bardzo zmniejsza apetyt, a przy tym pobudza, wzmacnia koncentrację i przyspiesza przemianę materii. Yerba pomaga mi rano zwlec się z łóżka i obudzić, powoduje, że jem dużo mniej niż kiedyś i przede wszystkim regularnie ( nie trzeba dodawać, że mam całą szafę do wymiany, bo zrzuciłam wszystko, co mi zawadzalo-nawet w święta się nie złamałam;), Yerba pomogla mi tez zaliczyc semestr na studiach- zawiera magnez i witaminy, dodaje energii, idealna na calonocne zakuwanie ;) Duzo wiecej dowiecie się na stronie na FB, bo Yerba to temat rzeka ;) POLECAM ZAJRZEC : http://www.facebook.com/yerbomania a także blog na ktorym jest więcej info o prozdrowotnym wplywie Yerby na organizm :http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaa,,,,,,,,,,,,,aaa
jednak ci wrocilo i jojo tez jest bo sie odchudzasz i nie pier,,,, ze nie przytyłas po niej no tak ale po obzeraniu sie przytylas czyli masz jojo i to wielkie jak ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka1678
Przy twoim wzroscie i wadze i zakladajac ze masz 18 lat potrzebujesz 1659 kcal dziennie na podstawowe funkcje życiowe jak oddychanie, krążenie itp gdy pozostajesz w zupelnym spoczynku: http://ilekalorii.net/podstawowa-przemiana-materii/waga-68_wzrost-168_wiek-18_plec-woman#wynik czyli im wiecej sie ruszasz tym wiecej potrzebujesz kalorii. Sposobem na schudnięcie z trwalym efektem jest duzo ruchu i spozywanie troszke mniej kalorii niz twoj organizm potrzebuje juz biorąc pod uwagę że jestes aktywna. Przechodząc na 500 kcal tylko oslabisz sie a nawet rozchorujesz. Po jakims czasie twoj organizm bedzie sie domagal wiecej kalorii i bedziesz chodzic bardzo glodna. Upewnij sie ze twoje kalorie pochodza z wartosciowych zrodel. Sprawdzaj kalorie przynajmniej na poczatku w "tabelach kalorii" np. http://kalkulatorkalorii.net/ , troszke cierpliwosci i po kilku tygodniach na pewno zobaczysz zadawalający efekt:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Dajcie sobie spokój z takimi głodówkami! One sa dobre na oczyszczanie organizmu, ale to nie sposób na odchudzanie. Sama dobrze o tym wiem... Zerknijcie sobie na teksty o zdrowym odzywianiu na www.nazdrowiesposob.com. O prozdrowotnych własciwościach diet niskokalorycznych i głodówkach tez są tam artykuły, więc warto się z nimi zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze mowic jak sie jest szczuplym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrażam sobie przetrwać dnia na takiej diecie. nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że głodówki są niezdrowe. już wolę zjeść więcej, a odpracować to później w siłowni, czy na basenie. a jeśli chodzi o oczyszczenie organizmu to raczej piję wodę (naturalną wodę mineralną ustroniankę) albo zieloną herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
600 kcal to nie żadna dieta tylko głodówka bez sensowna i tylko jeszcze bardziej się pogrążysz ;/ Głodówka to najgorsze co może być. Na głodówce spalasz mięśnie i wodę z organizmu a nadal będziesz otłuszczona mimo spadku wagi bo mięśnie ważą 4 razy więcej niż tłuszcz przy mniejszej objętości. Organizm przechodzi w stan magazynowania bo myśli że nadeszły kr***e czasy i jeszcze więcej tłuszczu odkłada. Później jak już zaczniesz jeść normalnie bo nie da się całe życie głodzić to będziesz miała efekt jojo z kilkoma dodatkowymi kilogramami. Mięśnie spalają kalorie a skoro Ty spaliłaś mięśnie to przez mniejsze spalanie będziesz coraz więcej odkładać. Więc jaki w tym sens. Są normalne i efektywne spsosby na to by schudnąc bez głodzenia się. Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;) Zdecydowałam się po tym jak zobaczyłam że tabletki zostały przetestowane przez głównego inspektora sanitarnego i dopuszczone do obrotu w Polsce co potwierdza ich bezpieczeństwo a to jest najważniejsze i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie testy co stawia ich w złym świetle. I to bez żadnej głodówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olcia zjadlam na snaidanie bulke slowianska ( nie wiesz ila ma kalori) i plaster zlotego sera o obnizonej zawartosci tl i ogorek kiszony do tego kawa , jak myslisz ze nie zaduzo? moze powinnam zjesc pol tej bulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×