Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ghjkk

Inwentaryzacja za pośrednictwem HR Work Force, pracował ktoś?

Polecane posty

Gość Ghjkk

Czy nie ma problemów z wypłatą? Bo różne opinie czytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Pracowałem i wszystko ok. Byłem tam raptem kilka dni więc ciężko coś powiedzieć ale płacą :) Zawsze można iść do PIPu jak coś nie pasuje a ludzie najczęściej piszą na forach i nie wiadomo czy wina leży po stronie agencji czy ludzi bo sobie popił i się spóźnił do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz działają dla in postu w Warszawie. Byłem na rekrutacji która odbyła się w Macdonaldzie w CH Arkadia he! mało tego że był huk i wszycy siedzieli przy jednym małym brudnym stole to na spotkanie zaproszonych zostało kilka osób do różnych działów miedzy innymi kurier listowy, logistyki itp. wszyscy z tego co zauważyłem dostali do wglądu takie same umowy. Dziwne jest to ze firma chce działać prężnie nie mając swojego biura w Warszawie. Musze przyznać że firma słabo się reprezentuje a poza tym przeczytałem umowę no i cóż mogę powiedzieć otóż na samej umowie już widać wyraźnie że firma z byle jakich powodów może potrącać z pensji a nawet nie wypłacić jak się dobrze postarają. Wiem że są agencje pośrednictwa racy i każda chce zarobić ale nie kosztem ciężkiej pracy ludzi! PRZESTRZEGAM PRZED TA FIRMĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Владимир

Хорошоя агенция много хороших предложений. Минус что не везде предлагают комнаты но мне помогли с этим.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×