Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rgrgt

CZY SĄ TU KOBIETY KTÓRE SZYBKO ZASZŁY W CIĄŻE PO POZNANIU FACETA ?

Polecane posty

Gość rgrgt

Z góry mówię, że mam na myśli KOBIETY, a nie DZIEWCZYNY, które zaliczyły wpadkę jak były bardzo młode - od razu wspomnę, żeby była jasność, że nic do nich nie mam, żeby się niepotrzebnie afera nie rozpętała. Chodzi mi o dorosłe kobiety, które po niedługim związku zaszły w ciąże. Po jakim czasie u Was się to stało, jak Wam się układa, czy ciąża była planowana czy wpadka ? Ile miałyście lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniej lubi więcej
nie wiem czy to szybko, ale od czasu poznania mojego obecnego męza, zaczęliśmy mówić o dziecku niespełna rok po. Zaszliśmy w ciążę po roku i 3 miesiącach :) Jesteśmy w dwójkę po 30stce. Termin porodu dziecko miało dokładnie na naszą 2 rocznicę poznania się :) xxxxxx układa się bardzo dobrze, ale chyba wyniak to że ten facet jest po prostu dojrzały i nie bał się założenai rodziny i odpowiedzialności za dziecko - po prostu tego chciał, tak jak ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewpadka
Po kilku miesiacach znajomosci,swiadoma decyzja ze wzgledu na wiek.teraz jestesmy szczesliwym malzenstwem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zaszłam w ciążę
po 9 mies. Chciałam tej ciąży,świadomie się nie zabezpieczaliśmy. Mały ma już 5 lat.Jesteśmy razem,ciągle staramy się o rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdydhebyhrjt
-5 miesięcy znajomości - w tej chwili gorzej - wpadka - 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie dolacze
PO pol roku od poznania- planowana ciaza-inicjatywa partnera (jakie to durne bylo) mimo ze dziecka nie zaluje, super sie udalo ! Koniec zwiazku po pol roku dziecka, jednak mysle, ze by moglo sie udac, ale za duzo osob chcialo rzadzic.. no i niestety poleglo w gruzach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my podjęliśmy decyzję po 7 miesiącach bycia razem, że chcemy mieć dziecko, ale udało nam się zaciążyć dopiero po kolejnych 10. wiek w chwili decyzji 29, w chwili zaciążenia 30. jesteśmy razem i jest super - oboje zdania, że to najlepsze co nam wyszło, bo bardzo nas to zgrało jako zespół. wcześniej byłam mężatką 4 lata w sumie i przez 2 lata tego małżeństwa jak było dobrze między nami, to w ogóle nie mysleliśmy o dzieciach. Nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-zamieszkalismy razem po 2 miesiącach - ciąża planowana po 4 miesiącach :) - mialam 26 lat - teraz mam synka 2,5 letniego jesteśmy szczęśliwym małżeństwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie :-) My zamieszkalismy po 2 tygodniach po 6 miechach odstawilam antyki. Dziecka co prawda nadal nie mamy ale mamy szczesliwe malzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalnjhshbshbdhbd
wpadliśmy po 3 latach związku-stanowczo za wcześnie:/ No ale cóż,takie życie.Myślę,że jakoś damy radę:) Oczywiście to wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokouuuou
decyzję o chceniu dziecka podjęliśmy po 4 miesiącach od poznania ale starania zaczęliśmy po 7 m-cach od poznania udało się dopiero po 10 miesiącach -28 lat jak zaszłam 29 jak urodziłam dalej jesteśmy razem wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
Dnia 11.02.2013 o 16:43, Gość i ja sie dolacze napisał:

Koniec zwiazku po pol roku dziecka, jednak mysle, ze by moglo sie udac, ale za duzo osob chcialo rzadzic

Czyli baba chce rządzić budżetem, to chłop ma być cicho i przynosić wszystko co zarobi.

Teraz i tak baba rządzi, bo chłop ma Ali Mendy, heheszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

 

po 7 miesiacach znajomosci wzielismy slub, a pol roku pozniej zdecydowalabym sie na dziecko, ja mialam 28 a maz  29 

udalo sie od razu😊

jestesmy Juz Ze soba 10 lat, w tym roku okragla rocznica wypada nam w grudniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulpaa

Po miesiącu bo wiedziałam, że to ten i chciałam szybko ślub.

Córka ma już 4 lata a ślubu nie było;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×