Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzony facio

Zona mnie zdradza i nastwarza mi problemow

Polecane posty

Gość zdradzony facio

Mam sprawe w sadzie za pobicie kochanka zony. Pobilem go, gdyz przylapalem zone na zdradzie z nim juz jakis miesiac temu. Pare dni temu przyszlo wezwanie ze mam sie stawic w charakterze podejrzanego ten becwal zalozyl mi sprawe cywilna. Podbilem mu oko, zlamalem nos oraz sczeke i wykrecilem palca . Cwel poszedl do obdukcji i ma zwolnienie powyzej 7 dni wiec mam klopoty. Wyprowadzilem sie z domu jak najpredzej i zlozylem pozew o rozwod. Nie pozwole sobie na to, aby obcy mezczyzna ruchal sie z moja kobieta. Napisalem tu to po to, aby podzielic sie ze swoimi wrazeniami, jak widzicie maz tez moze byc zazdrosny o zone. Niestety mamy prawo takie w kraju ze gosciu dalej bedzie bezkarny a ja mam klopoty !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim wieku zaczyna sie
no i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mu zrobiłeś mogłeś gnoja całego połamać widzisz kobiety to kurwy na moje coraz częściej zdradzają one mogą zdradzić a jeśli facet zdradzi to tragedia a one później błagają wybacz mi ja bym na twoim miejscu to samo zrobił nie cierpię kobiet które zdradzają a zdrada jest najgorsza wtedy gdy ją bardzo kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizoginjebaka
bravo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczuga_herkulesa
Działałeś w afekcie, więc żadnej wielkiej kary nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaardzo ciekawy
Hehe, roochać umiał, ale przyjąć po męsku słuszny wpierdól to już nie. Pewnie uciekł z płaczem do mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a żona gdzie aktualnie
pomieszkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzony A co zrobiłeś twojej kobiecie? Bo tamtego polamales a co z suką, pies nie weźmie jak suka nie da? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o stary..znam to skads ;) i slusznie.. dostal w facjate za dupczenie twojej kobiety.. :) swietnie :) pamietasz co zrobil Franz Mauer z Olgierdem w "Psach"? :) "pierdolisz moją kobietę!" i kałaszkiem go.. :classic_cool: stary nie martw sie, dostaniesz z dwoch paragrafow w zawieszeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragedią się to nie skończyło, jak widzę, bo ja słyszę od mojego męża, że jeśli kiedyś okaże się, że mam kochanka, to zabije jego i mnie też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinna zosienna
mam nadzieje,ze dostaniesz sluszna kare, zdrada to nie przestepstwo, natomiast pobicie jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastylek
specjalnie to się nie wykazałeś :P zastanów się dlaczego to zrobiła... to Ty facio jesteś dupkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastylek
ciekawe co moja by powiedziała ;) nie zapytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak moja była kiedyś, dawno temu zdradziła to dostała plaskacza, aż jej oczy wyszły a z kolesiem poszedłem na wódkę, postawił przeprosił, zrozumiałem, że nic nie wiedział -ona była w szoku bo myślała, że go zabije, a tu jej się dostało . Po kilku dniach dzwoniła . Jak suka nie da to pies nie weźmie, !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinna zosienna
jesli ten twoj przyslowiowy piesek nie bedzie chcial wziac, to suka moze stanac na rzesach a i tak nic z tego nie bedzie glupia wymowka dla pieskow-suczka go skusila a on biedny nie wiedzial nic zreszta nie wiem z kim ty sie spotykasz, ale polecam na przyszlosc nie wchodzic w zwiazki z sukami i psami tylko z ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha solidarność jajników . to co ona mu nagadala to aż się śmiałem, koles się tak bał, że powiedział wszystko, i ona później przepraszala, ale nikt jej nie chciał ani ja ani tamten, tania szmata -bo to zła kibieta była!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co w sytuacji gdy ona jest w związku i na boku spotyka się z innym i ani jeden ani drugi nic o sobie nie wiedzą? to wtedy ten drugi może uznać, że ten pierwszy bzyka jego kobitę i tak samo myśli ten pierwszy :classic_cool: wtedy jednemu i drugiemu się wpierdol należy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka obys się nie przekonała ja byłem jemu wdzięczny na swój sposób, ale nie każdy to zrozumie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnold jeśli jesteś z facetem czy nie wyczujesz, że ma kogoś na boku? ile ty masz lat? 16 i kręcone włoski? ja to wyczuje -szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastylek
czasem to żal być facetem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,ze cuksik to kobieta tak naprawde? poczytajcie stare watki jak pisze o swojej ciazy...porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzony facio
co byscie zrobili na moim miejscu? nie chcialem go bic, wystawilem nawet dupe do rvchania ale on mowi ze woli moja babe niz mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastylek
a jeśli seksik z dwoma lub trzema facetami to który z nich jest zdradzany ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transsssexik
sladem anny grodzkiej wytworz sobie sztuczna pochwe, moze mu sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×