Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yankez90

CUT 4 HER + czy ten Lek na odchudzanie jest sprawdzony ??

Polecane posty

Gość Yankez90

Witam, tak jak w temacie, zakupiłem ostatnio lek CUT 4 HER + dla dziewczyny Pytanie czy ktoś miał już styczność z tym lekiem i czy na prawdę pomaga? Jest to podobno Włoska produckja Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Kiść
Nigdy nie słyszałam o tym leku. Do niedawna nawet w tabletki nie wierzyłam. Obecnie jestem na kuracji odchudzającej tabletkami Forever Slim, można je kupić na ebayu. Poleciła mi je moja trenerka z klubu fitness gdzie uczęszczam. Jej mam brała te tabletki i jej bardzo pomogły więc i ja spróbowałam. Schudłam już po miesiącu 11 kilogramów i nadal tracę wagę. Nigdy dotąd nie udawało mi się tyle stracić w miesiąc a próbowałam już różnych diet i sposobów które kończyły się porażką ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina150kg
Witam ja używałam tych tabletek są extra naprawde działają no oczywiście trzeba trochę zmienić styl życia ale nie jakos drastycznie zrezygnowałam z ziemniaków w zamian kasze zrezygnowałam z jadnego pieczywa w zamian ciemne z dużą ilością rozmaitych ziaren też orkiszowe zamiast oleju smalec..zrezygnowałam z masła .....jem banany one zapychają dość zdrowo nie pije kawy nie używam cukru ...a co do ćwiczeń to też nie drastycznie po prostu staram sie wiecej chodzić np z psem z pracy na około pieszo wracać albo wysiąść z autobusu 2 przystanki wczesniej.... na zakupy chodze najedzona wtedy mniej kasy wydaje na zakupy i nie kuszą mnie okazje zakazane :) przy odchudzaniu....nie jest bardzo drastycznie jesc trzeba tylkk inaczej da sie wytrzymac wiadomo ze jak sie nie zmieni czegos to samo łykanie tabletek nic nie da ..... noi trzeba je zgodnie z instrukcja lodania brac ja brałam 2 rano i 2 wieczorem popijałam 2 szklankami wody mineralnej pi 2 miesiacach kuracji waga 77 kg polecam tabletki cut4her+..... pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×