Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdada

Usługi rozrywkowe- Strzelce Krajeńskie - Event

Polecane posty

Gość Magdada

Witam, mam do was prośbę, możecie o nich powiedzieć jak oni organizują imprezy ? Czy fajnie to wychodzi ? Korzystał ktoś juz z usług ? Będę wdzięczna za informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafffnia
jakie imprezy masz na myśli? ja uważam, że to zależy od okoliczności. miałam z nimi styczność, gdyż organizowali imprezę z okazji rocznicy moich rodziców (mój pomysł, ha! :) ) tak więc jeśli chodzi całą organizację, muzykę, salę, jedzenie, napoje... To ja sądzę, że nie ma co się zastanawiać... Na dodatek oczekują niewielkiej zapłaty jak na całość organizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani 646
Czy wiecie może jaki jest adres stronki www tej firmy? Czy może gdzieś przeoczyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minessota
O widzę że nie tylko ja jestem zadowolona z ich usług. Profesjonalnie i kompleksowo zajmują się imprezami. Przy nich dobra zabawa jest gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belladonna567
Jak coś to stronka to www.eventgo.pl zajrzyj tam powinno być wszystko co Cie interesuje a jak nie to jest tam kontakt i można z niego skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za propozycję, bardzo się przydała. Zauważyłam, że w sieci mają same pochlebne recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×