Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaaJaa

Jędrne ciało, mimo rozstępów..

Polecane posty

Czy którejś z was się to udało, wiadomo że skóra z rozstępami nie wygląda za fajnie, i nie jest gładka, czy mimo to udało wam się wyrobić np fajny jędrny tyłek ? Moim problemem największym są właśnie pośladki są praktycznie całe w rozstępach i uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghhff
Mnie. Ale sporo mnie to kosztowało wysiłku i teraz utrzymanie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robilas i jaki efekt osiagnelas ? jaka jest roznica, i jak wygladala twoja skora wczesniej ? to sa biale rozstepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghhff
Rozstępy pojawiły sie u mnie w okresie dojrzewania i głownie na pupie. Teraz juz od dawna są białe. Co robiłam... ćwiczyłam.. jezdziłam na rowerze, bigaałam i chodziłam na zajecia typu "abs - płaski brzuch" Oczywiscie dieta, masaze i duzo wody. Kolezanka kosetyczka sprzedała mi patent na ujędrnianie samodzielne, natomiast było ono dosc meczace, tzn mozna tak masowac brzuch, uda, pupe było dosc ciezko, alee jako mi sie udawało. Kiedy 3 lata temu zaszłam w ciaze -byłam przerazona, ze zaraz mi sie zrobią rozstepy na brzuchu... staralam sie smarowac, jednak nie robiłam tego regularnie. I jak sie okazalo w ciazy nie zrobił mi sie ani jeden rozstęp. Gorzej mi było potem wrocic do stanu sprzed, bo choc nie przyłam duzo, to pupa i brzuch - wiadomo to nie było juz to. Wzięłam sie za siebie dopiero rok po porodzie... i od wrzesnia do grudnia uzyskałam prawie taki efekt jak był przed ciążą. Sporo tez wtedy schudłam,ale trzymałam sie mocno planu diety i treningu. Ładnie poleciał mi brzuch, udało sie na nowoo wyrobic miesnie. Pupa tez sie podniosła, Teraz mi ciezko to utrzymac, bo czasu mam mało (maz, dziecko, dom, praca) ale utrzymałam 3x w tyg trening i zdrowa dieta z mała iloscia odstepstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wygladala skora po tym treningu ? bylo widac nadal wglebienia przy rozstepach,masz moze jakies zdjecia przed i po ? moze widoczny efekt by mnie zmotywowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghhff
nie mam zdjęć, zadnych wglebien nie bylo widac... a zapomniałam o peelingu z kawy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przed tym wszystkim byly te wglebienia ? jak czesto te peelingi robilas mialas jakies specjalne kremy ? i zaczelas to wszystko robic jak juz byly biale i stare ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghhff
żadnych wgłębien nie zaobserwowałam. Peeling raz w tyg. kremy mialam różne od tych bardzo drogich do zwykłych i powiem szczerze wielkiej róznicy nie zauwazyłam.Oprocz ceny. Wazna jest systematycznosc. A te masaze ujedrniajace o ktorych pisałam co poleciła mi kolezanka - kosmetyczna - to masaze miodem naturalnym - robi cuda. A i uzywałam jeszcze olejku arganowego. Zaczełam to robic jak rozst. były białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujedrnianie
Mozna tez sie wspomoc dobrym zabiegiem bo kremiki faktycznie to juz tylko rodzaj pielegnacji, naprawde super sie ujedrnilam dzieki zabiegowi maximus, nie wiedziala ze moja skora moze byc az tak jedrna:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×