Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalena17

U kobiet: ogolona czy nie ogolona?

Polecane posty

Ja lubię ogolone cypki ,a uwielbiam takie z 3 dniowym zarostem ,choć kluja w kootasa ,ale wizualnie mnie kręcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie jestem jakiś anty,ale są ludzie ,którym jest wszystko jedno,czy są wśród ludzi,czy nie jedni się nie myją,i śmierdzą drudzy do sandałów zakładają skarpety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko stwierdzam stan faktyczny,a noszenie skarpet do sandałów Uli to jest już zmora nie tylko starszych panów nawet młodzież tak chodzi,nie wspominając o trampkach do garnituru. ZGROZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet po 2 latach
powiedzial szczerze ze" nie lubi lizac wlosow bo kto lubi"? a wczesniej sie zarzekal, ze mu nie przeszkadzaja, ja czasem dla odmiany golilam, podobalo mu sie ale potem znowu wlosy rosly i tez mu pasowalo. teraz dopiero przypominam sobie, ze nie robil mi czesto minetki, bo sperma( to rozumiem, czasem go meczylam gdy skonczyl), bo zmeczony, bo cos tam. Przykre to ale teraz znam prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie kobieta zaskakuje. Tak więc mam różnie. Czasem zero, czasem zarost, czasem paseczek. Jednak co do mocno zarośniętych to wydaje mnie się, a nawet jestem przekonany, że żadna kafeterianka nie ma mocno owłosionej. Wiem, że mogą się zaraz posypać pomarańcze i będą pisały jakie to one owłosione. Jednak nie wydaje mnie się by takowe kobitki tu były. Śmiem stwierdzić, że każda cipka kafeteryjna jest u fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulissesss a chodzilbys w pomaranczowym kubraczku (szpitalnym ),e centrum 8 milionowego miasta ?:) polecam bez sandalow ,w tenisowkach :) życie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niuniasta
pod pachami sie nie golisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przywiązuje uwagi do ubioru ludzi (jeśli są czyści i pachnacy oczywiscie ), kilka razy się przejechałem w takiej ocenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie że jak komuś podoba się ogolona, to trochę zalatuje na pedofilię. Ma być naturalna i oczywiście zadbana. Uwierzcie z włoskami też można utrzymać czystość i higienę, trochę chęci i da radę. Wiele kobiet zasłania się tym że nie można utrzymać higieny, Bzdura! Tak jest im prościej. Tak na marginesie, nie ma wtedy żadnej kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem należy unikać polaryzacji poglądów. Wystarczy że kobieta wygoli szparkę powiedzmy raz na miesiąc. Wtedy nie musi golić się ciągle - co powoduje podrażnienia i infekcje - a zarazem nie zdąży zarosnąć totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×