Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość my vallentive

kwiaty na walentynki

Polecane posty

Gość my vallentive

Witajcie Niech ktoś mi doradzi jakie kwiaty najlepiej kupić na walentynki? Róże czy tulipany czy może cięte storczyki? Bo mam zaguwostke i nie wiem. Kwiaciarka mówi,że nepiej tulipany bo ceny róż w tym roku są strasznie wysokie i za 50 cm róże trzeba płacić 7 zł a za metrową 15. A tulipany max 3 zł i już. No storczyk to już cena we wszystkie strony świata. A i niech ktoś powie ile najlepiej kwiatów? To jest tylko koleżanka której chcer zrobić miły gest bo ostatnio jest bardzo smutna. Ale i przy okazji coś do niej czuje. Dajcie znac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz :) widząc twoje podejście uważam że najlepiej jeśli kupisz sobie świnkę skarbonkę - już od 4.50 na allegro :) i wrzucisz do niej pieniążka, którego masz jak widzę ochotę wydać na coś takiego jak KWIAT :o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na walentynki
nie wazne co kupisz i za ile, liczy sie gest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my vallentive
Ja mówie relacje kwiaciarek których pytałem. Mi nie szkoda ale róże myśle że będzie zbyt taka kojarząca się z miłościa a tak ma nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebezpieczne to
no róże koniecznie muszą być tanie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiles juz
Tego kwiauszka dales ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w polomarkecie mają piekne róże i tulipany :)) naprawdę dorodne, a tylko 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciak
Tutaj polecam zamówić kwiaty - http://www.lublinpocztakwiaty.pl/ Najważniejsze, aby to były kwiaty przez kuriera podane, a nie osobiście - wiem jak wygląda każda kobieta, która coś takiego dostaje, bo sam jako kurier kwiatowy pracowałam. To inne wrażenie, niż kwiaty dane osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu mi 1 kwiatuszka nie dał, tym bardziej bukietu, pewnie wielki sknerus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostane od Cię kwiaty ?za tydzień? nigdy nic mi nie podarowałeś,no korkociąg :P został,,, i niedopisana historia,,,jakaś... nic,to,tak sobie bredzę:P,jakbyś chciał z mną być,to byś był,taka prawda,trzeba się z tym pogodzić,i żyć dalej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dżina ciemno oka
Walentynki to dzień zakochanych w tym dniu najlepiej podarować czerwone róże, nie musi być to bukiet. Ale na 5sztuk Cie chyba będzie stać:-) w końcu napisałe§ że to koleżanka i nie jest ci obojętna że jednak coś czujesz do niej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  dżina ciemno oka
I jak krępujesz się osobiście jej podarować to też polecam kuriera:-) z chęcią zawożą do pracy czy domu. I nie jest to usługa droga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek_46
Ja kupuję żonie tulipany - tak "po amerykańsku" zapakowane, jak na tym obrazku http://www.kwiatostacja.com/files/190/bukiet-kocham-cie-.jpg (zamawiam w tej kwiaciarni, bo mam blisko, ale to może być kupione wszędzie. Wydaje mi się, że najważniejszy jest gest, pamięć, a kwiaty - jakie która pani lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej podać je w takiej formie - http://www.roseduchateau.com Bo chyba jednak i takiej formy kobiety najbardziej oczekują, co nie? Bo jaka inna powinna się lepiej sprawdzić w takim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roże w kwiaciarni roze.pl :) mają duży wybór i nie tak wysokie ceny jak w wielu internerowych kwiaciarniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArekKrakov
W wyborze odpowiedniego bukietu pomoże Ci strona http://www.familie.pl/artykul/Najpiekniejsze-bukiety-na-Walentynki,12822,1.html W Europie zwyczaj świętowania Walentynek zagościł już w średniowieczu. W Polsce jednak znaczenie później, dokładnie w latach 90tych XX wieku. Od tego czasu, co roku, dokładnie w ten sam dzień – 14 lutego, w uroczysty i niecodzienny sposób wyznajemy swoje, często długo skrywane, uczucia. Wraz z początkiem nastania tradycji nasze wyznania były przelewane na papier i dostarczane wybrankom w postaci wylewnego, miłosnego listu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo róże! Róże są piękne i zawsze każda kobieta będzie nimi zachwycona. Tulipany niestety są dość słabe i skromne. Będzie po nich widać ze zaoszczędziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obudzila sie po 8 latach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam sytuację, ja mam przyjaciółkę która mi się podoba i we frendzonie tkwimy.. Wpadłem na pomysł że wyślę jej kwiaty przez pocztę kwiatową. Dołączę liścik, w którym poproszę panią z kwiaciarni, by napisała życzenia.. Zobaczymy czy skroi się od kogo i jaka reakcja będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie PO CO trzyma się tematy i wyciąga je po 5 LATACH? tym bardziej, ze temat jest BANALNY. Śmieci!!!! Wywalić TO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój nie da mi kwiatka, mało tego wraca do siebie na walentynki. I jak tu ufać? Do pracy mu nie spieszno ale 14tego musi być u siebie. Pewnie prowadzi podwujne życie i głupi skoro sądzi, że tego nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jaki masz zamysł. Myślę, że każda kobieta marzy o dużym bukiecie kwiatów, ale nie jest to obowiązkowe. Może Twoja pragnie zupełnie czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Róże z frezjami ciekawe połączenie dobrane kolorystycznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze kwiaty na walentynki to tanie jak kocha to i tak nie zrobi jej roznicy jak nie to nawet kontener zagrozonego gatunku storczyka nie pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×