Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Verdis

do mam które nazwały synka Ksawery

Polecane posty

Gość gość
Naprawdę piękne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksawery, Konstanty - bardzo ładne, ale wymagające (muszą się ladnie komponować z nazwiskiem). Mam znajomego, który nawał swojego syna Kosma - to dopiero dziwne ;) ale dziecko ma siię chyba dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy uważacie, ze nadanie corce imion po dwoch babciach byloby dobrym pomyslem? bardzo podoba mi sie Hanna, zawsze mi sie podobalo (tesciowa), a moja mama to Elzbieta - bardzo piekne, szlachetne imie. co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w temacie-ani synek,ani Ksawery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh matki jakie wy głupie
dzieciaczka robicie dla zabawy, a nazywacie je tak żeby sąsiadowi oko zbielało! Tylko że nie zastanawiacie sie nad tym że inne dzieci w przedszkolu?szkole podstawowej>gimnazjum są bezwzględne i g***o je obchodzi "głębia" imienia jakie nadałyście swojemu dziecku!! Będzie po prostu wyśmiewane przez inne dzieci ze "zwykłymi" imionami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dzieci maja tak dziwaczne imiona że Ksawery nie zrobi na nikim wrażenia. Sąsiedzi dali córce na imie Vanessa, obok nas mieszka 5l Blanka, oraz 3l Stanisława:) a np. najlepsi przyjaciele mojego syna mają na imie: Olgiert oraz Adam. Tak wiec obecnie imiona są bardziej wymyślne, niektóre imiona sa przesadzone- Kewin Jessica Vanessa- okropne. Coraz cześciej słysze imiona raczej kiedyś zupełnie zapomniane jak Eryk, Gabriel, Kajetan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanessa i Blanka to ladne imiona, kiedys poznalam dziewczyne z coreczka Wanesa to bylo kilka lat temu, moja reakcja :o jak ladnie: to samo z Blanka, a jak slysze,ze ktos ma Zosie czy Satnislawe to nic nie mowie bo mi sie nie podoba ale rodzicom tak, wiec pozostawiam bez komentarza, nie bede klamac,ze slicznie ani nie bede mowic,ze brzydko, kwetisa gustu. A imie Ksawery dla mnie neutralne, nie uwazam,ze dziwaczne czy cos, spoko imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jak ladnie, ma byc w miesjcu skawszonej buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się to imię.Mały Ksaweruś starszy Ksawer dorosły Ksawery.Tak koleżanka argumentowała swoją decyzję nadania tego imienia swojemu synkowi.Nam wszystkim w biurze bardzo się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super imię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne klasyczne a przy tym niezwykle eleganckie i męskie imię.Ksawery świetny wybór na imię dla chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tata ma na imie ksawery bardzo go kocham ale imie ma okropne a co powiecie o imieniu ksawera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała nie obrażaj taty bo imię ma fajne .Przynajmniej z tradycją bo już Adam Mickiewicz pisał o Ksawerym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo eleganckie imię.Pasuje do młodego ale i ròwnież starszego przystojniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój będzie na pewno Ksawery, piękne imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Ksawerego
Moj syn ma na imię Ksawery i niecierpi swojego imienia bo uważa że jest dziwne...każe na siebie mówić Bartuś. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie wcale nie oryginalne, ani zwracajace szczegolna uwage.rzadsze po prostu ale najlepsza ta 3 letnia Stanislawa.Moja 70-letnia chrzestna ma tak na imie i uwaza je za obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne imię,a to że jest rzadziej dodawane jest dodatkowym atutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadawane-miało być.Przepraszam wkradła się literówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja
Dnia 25.02.2014 o 22:58, Gość gość napisał:

Oskar kojarzy mi się z tym mapetem ze śmietnika z ulicy sezamkowej, okropne imię ale Ksawery jeszcze gorsze, nie dawaj tak synkowi na imię bo będzie brzydki na bank

O ladnosci czy brzydkosci nie decyduje imię, a geny. Imię jak imie. Ważne żeby rodzicom się podobało. A innym wokół nic do tego, bo koniec końców się przyzwyczaja. 

Mi osobiście podoba się to imię - Ksawery. Jest rzadziej spotykane. Sama mam rzadkie imię - Kaja - i od zawsze mi się podobało to imię bo nie było tak często spotykane i jakoś mnie to wyróżniało spośród powtarzających się imion. 

Także nie ma co się sugerować opiniami innych. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaaa

Mam synka Ksawerego i każdy uważa , że to bardzo oryginalne imię 😊 jest rzadko nadawane i też dlatego je wybrałam . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam dwóch Ksawerych w rodzinie. Bardzo wymylśne, dziwne imię, którego nigdy nie mogę od razu skojarzyć, gdy mówię o tych chłopcach i muszę bardzo się skupić, żeby je sobie przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moim zdaniem imię  nie jest nieładnie. Nie staraj się być nowoczesna na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Moim zdaniem imię  nie jest nieładnie. Nie staraj się być nowoczesna na siłę.

Mialo byc jest nieładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sowa

Bardzo ładne i elegancko brzmiące imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ksawery jest popularnym imieniem.  Znajduje sie pomiedzy Kamilem i Patrykiem w ilosci nadawan takze wedlug mnie jest normalnym imieniem, orginalnym napewno nie.  Podobnie mi sie o cale niebo bardziej niz te imiona pomiedzy, ktorymi sie znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×