Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedamradyprzetrac37487

Błagam pomozcie mi:( potrzebuje porady!

Polecane posty

Gość niedamradyprzetrac37487

Wlasnie dowiedzialam sie ze byly chlopak ktorego nadal kocham zacza spotykac sie z inna..Boze jak mam sobie z tym poradzic ? tone we lzach, nie daje rady, nie jestesmy juz razem ponad pol roku..cierpie od tamtego momentu bardzo mimo iz mielismy do tej pory staly kontakt i spotkania. pomozcie blagam, jak mam sie zachowac? co zrobic gdy go spotkam..nie daje rady juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stara milosc jest najlepsza nowa milosc :) a Ty nic na to nie poradzisz nie jestescie pol roku ze soba a kazdy ma prawo ulozyc sobie zycia nie patrzac na przeszlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-konto
a ile czasu byliscie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-konto
kto zerwal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedamradyprzetrac37487
ja zerwalam, pozniej tego zalowalam. teraz placze i nie potrafie sie z tym pogodzic..nie dam rady, nie mam na to sily. moje zycie stracilo sens..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-konto
a jaki byl powod zerwania? zawinnil cos czy zerwalas np w klotni? wiesz czasem bywa tak ze lepiej byc samemu niz z kims kto nam rujnuje zycie np poprzez zdrady, oklamywanie itp. jesli on ma kogos i nie czujesz aby chcial byc z toba to daruj sobie. a moze on pokazuje sie z inna aby wzbudzic twoja zazdrosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedamradyprzetrac37487
klocilismy sie bardzo, on byl szalenie zazdrosny..ale swiata poza mna nie widzial..tak bardzo mnie kochal :( kazdy to mowil, ze jestesmy idealna para itd.. a teraz dowiaduje sie o innej:(, mam tylko nadzieje ze po prostu zobaczy jak z nia bedzie, ze ze mna bylo lepiej..serio czasami dogadywalismy sie idealnie, nie potrafie zniesc mysli ze on moze ja kiedys pocalowac, przytulic. nie potrafie zainteresowac sie innym facetem. Boze jak to boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina-34
kurcze dziewcZyno nie martw sie moglo byc gorzej wiem na swoim przykladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina-34
ciezko ci bedzie ale popatrz na to z szerszej strony nie macie dzieci tak - pewnie tak wiec one nie cierpia i juz masz plus, nie byliscie malzenstwem drugi plus nie musisz ganiac po sadach, adwokatach, to cie po prostu nie dotyczy,po trzzecie dziewczyno tego kwiatu jest pol swiatu wiem teraz ciezko ci to pojac ale czas goi rany ja niedawno dowiedzialam siee , ze moj maz kocha inna kobiete od 5 lat i to ona jest dla niego calym swiatwm, a bylismy malzenstwem 13 lat i mamy roczna coreczke wiec wiedz wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedamradyprzetrac37487
dziekuje za wsparcie..musze sobie jakos poradzic..ale ja jestem tak slaba psychicznie ze ledwo sie trzymam.. nie wiem co ze mna bedzie :/ jak mam sie zachowac jak go spotkam ? co mu powiedziec jesli bedzie chcial pogadac ? 2 lata zwiazku- bol niesamowity. czuje sie ponizona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak cierpi twoja urazona duma ty mials sile by zerwac z facetem z ktorym sie klocilas i ktory byl zbynio zazdrosny podejdz do tego faktu spokojnie kazdy ma prawo ukladac sobie zycie jak chce ty dokonalas wyboru i on tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedamradyprzetrac37487
moze i urazona duma..ale tez kocham go tesknie i nie wyobrazam sobie zycia bez niego :(, co powiedziec jak go spotkam ? po prostu udac ze splywa to po mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×