Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość o ja pier......dole......

po jaki CH obchodzicie walentynki????

Polecane posty

Gość o ja pier......dole......

Walentynki to swieto zakochanych w USA!!!!! w POLSCE mamy dzien zakochanych obchodzony od wiekow 23 czerwca!!!!!!!!! w noc Kupaly.... nie rozumiem jak mozna ekscytowac sie jakims chlamem z usa. Swieto dziekczynienia tez obchodzicie???? I te wszystkie zalosne laski ktore czekaja w ten dzien niewiedzac czemu na sztuczny kwiatek/misia/czy inny debilizm.......... ehhh popcornu se kupcie - bedzie bardziej amerykansko...... Ja pierdziele 23 czerwca w lato w Polsce od wiekow jest obchodzone swieto zakochanych. To jest romantyczna noc dla wszystkich zakochanych....czy nei lepiej jest spedzic to swieto tradycyjnie..... isc romantycznie na spacer 23 czerwca, pospacerowac trzymajac sie za reke w najkrotsza noc w roku, zrobic sobie piknik. Dziewczyny od wiekow puszczaja wianki na wodzie w ten dzien... 23 czerwca jest mega romantycznym dniem , a wieczor przesycony jest miloscia- i t wlasnie powinno sie obchodzic w polsce a nie jakies debilne walentynki.... a wiecie ze 14 lutego jest dzien chorych na epilepsje??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×