Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 27mylove

lazienke w stylu wczesnego gierka:(

Polecane posty

Gość 27mylove

Czesc dziewczyny! Doradzcie mi prosze w sprawie lazienki. wynajmuje mieszkanie w którym jest łazienka bez kafelek, w dodatku do polowy sciany pomalowana farba olejna.tak jak to sie malowalo kiedys. chciałabym to zmienic.ale nie mam pomyslu i tez za duzo kasy. zreszta nie chce za bardzo inwestowac w wynjete mieszkanie. prosze pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie chcesz remontowac
to jak masz tam wanne to kup ladna zaslonke prysznicowa, jakis obraz na sciane, kolorystyczne dodatki typu dywaniki lazienkowe, kubek na wode, szczotke do wc, reczniki. To jedyny chyba sposob zeby nie klasc kafelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
kup naklejki na ścianę, takie wielokrotnego użytku, Ja kupiłam dzieciom do łazienki trójwymiarowe, kolorowe motyle i ryby w 1001 drobiazgów za chyba w sumie 16 zł a do swojej łazienki zamówiłam na allegro naklejki firmy komar - duże- 35 zł komplet. Oprócz tego kupiłam kolorowe ręczniki, sztuczne kwiaty i kilka koszy z wikliny-ale to już był wydatek większy - 600 zł. Moje łazienki są nowe, ale skromne i bardzo im naklejki i kosze dodały uroku. Oczywiście obrazki i lampy dużo pomogły, ale lampy to już wyższy koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×