Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

dzień dobry

Polecane posty

Gość gooscc
Umiejętność rozmawiania ze zwierzętami to zaleta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooscc
Jeszcze jest D. Moscati, D. z alpejskiej wioski, D. Whart, D. Who, D. Oetker :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody pelikan
rozumiem, :( w obecnej sytuacji nie możesz sobie na taki kaprys pozwolić. ;) dla gwiazdorka to woda na młyn. niech się chłopiec nacieszy kupą, którą mu podrzuciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Żbik
oszkarwia! o Albanie zapomniałem! dzięki za przypomnienie :D Oetker też dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody - ajron wie o co mi chodzi , dlatego nie skomentował twojej iście frojdowskiej analizy :D musisz się jeszcze sporo nauczyć o trollingu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody pelikan
Doktor Alban :D :D :D 🖐️ to przebranie założy z pewnością w dni, które są wyróżnione w kalendarzu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juken znaj łaske pana:) podam ci kolego namiar na kogos kto ci pomoże :) a że z warszawy jestes wiec prosze Karol Markiewicz - psychiatra jak ładnie poprosisz dam ci telefon :) niezły nur ale dogadacie sie na bank:) aha później podam ci namiary na seksuologa tak żebyś nie musiał udawać że ci stoi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Żbik
wypierrdalam, bo wielki prowokatore przyszedł i na pewno zaraz mną zamiesza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Żbik
Doktor Z Nadwago i Siostra Bez Osierdzia :classic_cool: ale to już było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty do mnie cos szumisz k***sia mordo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody pelikan
nie wybielisz się gwiazdorku. załatwił cię i to w pięknym stylu. a na koniec ośmieszył, każąc ci pokazać paluszkiem... tak cię rozdeptał że aż trochę mi było ciebie żal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko pokazuje że masz poważy problem związany z brakiem czytania ze zrozumiem albo w sposób bardzo topory próbujesz nagiąć wczorajsze wydarzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Żbik
na zakończenie mojej dzisiejszej obecności tu napisze jedno zdanie - z Jukenem to jest tak, że będziesz mu szczał prosto w ryj, a on i tak powie, że to deszcz. i żeby było zabawniej, że to on sam ten deszcz wywołał swoją magią. i to by było na tyle, idę pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie jest z goła inne :D czemu tak cool gangsta ajron który jest niesamowicie inteligenty daje się podpuszczać jak dzieciak ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooscc
D. Frankenstein, D. Jekyll, D. Judym, D. Latoszek, D. Zło, i to by było chyba na tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L jak Laskowik
Kolejny dzień przepychanek w piaskownicy? Fajna zabawa, co? :) Dzieci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale wiem że ajron potrafi odpowiedzieć agresywnie :) cały myk w tym że on uważa się lepszego od mnie bo niektórych tyram przez wyzywanie , a on jest niesamowicie inteligentny:O Więc chce pokazać iż wcale nie jest lepszy, jest dokładnie taki sam jak ja. ;) Jak każdy bufon nie zauważa iż z każdym dniem coraz bardziej odpływa od pierdzenia , co raz łatwiej mi go sprowokować , jestem co raz bliżej celu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowickie 2percent
Nosz szaleńczy doktorów wysyp. Jak grzyby po deszczu :D Jak dobrze, że już piątek! I jaka szkoda, że jeszcze nie sobota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L jak Laskowik - myślisz że jesteś taki wspaniały i dorosły ? Wczoraj wrzuciłem twojego maila w wyszukiwarkę :classic_cool:. Okazało sie iż jesteś jakimś ociekającym spermą gamoniem, desperacko poszukującym seku w kafe :D Rozumiem iż wynika to faktu bycia samotnym nieudacznikiem koniobijcą ? :P Stara zasada audytu wewnętrznego mówi nie pokazuj na kogoś palcem gdy sam masz brud za paznokciami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L jak Laskowik
Schlebia mi, że taka wielka persona zadała sobie trud poszukiwań dotyczących mojej skromnej osoby :) Szkoda, że jak zwykle koloryzujesz i wyolbrzymiasz :) Nigdy i nigdzie nie szukałem seksu, jak to określiłeś, tylko konaktu z osobami, z którymi mógłbym przyjemnie pokonwersować. I nigdy nie kryłem się z tym, jakie sa moje intencje. Więc niestety, ale twoje konfabulacje o nieudaczności, samotności i koniobijstwie są mocno nietrafione :) Chociaż ty swoje wnioski i tak uznasz za świętą i jedyną rację :) Bo przecież znasz nas wszystkich lepiej, niż my sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowickie 2percent
Każdy tutaj ma jakiś problem :D Pani złodziejko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6453875352
Podaj swojego maila, Juken. Ciekawe czego o Tobie się dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody pelikan
w końcu ktoś, kto oficjalnie przyznaje się do grabieży "świętych" nicków. błechehheeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z liczbami alez ty durna koza jestes:-o mail juken ma w profilu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6453875352
Ty, mądralo wyżej, tak się składa, że parę minut temu zaglądałam w Jukena profil i maila nie było, a że teraz dodał..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L jak Laskowik T jak Tey
Problem? Dlaczego miałbym mieć problem? A już na pewno nie w kwestii kradzieży nicku :) Zmienię na nowy i już :) Juken, czego to ma być przykład? Chyba tylko tego, że lubię sobie z ludźmi popisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×