Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

dzień dobry

Polecane posty

czy taki kul, gangsta , kozak zdystansowany nie powinien w ogóle olac mojej gadki ? :classic_cool: czyż byś jednak brał to do siebie :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaahahaha, juken z napięcia właśnie puścił kleksa :D a miał być taki twardy i nie do ruszenia :D miętki choojek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie przyszło ci do głowy gienku z d**ą zamiast twarzy że korzystam z zamieszania dla swojej zabawy ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ch**em miekkim robiony i aby satysfakcję mieć musi srać. G***o mnie nie rajcuje. Takie k***y nawet butem tknąć nie zamierzam. Ale z wielką rozkoszą popatrze k***wskie pomioty jak sie ślizgacie na jukenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabawy ??? co za jełop :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cienko piszczysz, ooooj cieniutko :D i tłumaczysz się jak nastoletnia dziffka przyłapana na obrabianiu gały :D a prawda jest taka, że pękła ci psycha a doktor zeżarł cię i wysrał :D mętki choojku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen zassss
Oczywiście dla waszego dobra. Bowiem gdybym miała zaświecić, wszyscy byście oślepli od tego blasku. Kumasz, bejbe? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak dohtur który panicznie za każdym razie pisze o dystansie do mnie, styrał mnie w tym monecie kiedy zrozumiał że podszyw to nie ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumam ale czy Ty kumasz że ja żyje z takich akcji :P a z racji tego jakie wzburzenie wywołał Twój podszyw, następnym Twoim podszywem będę ja :classic_cool: Jestem zaskoczony Twoją siłą marketingową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samozwańczy debilu . i wszyscy jak tu stoicie choć ze staniem nie ma to nic wspólnego. K******o to wasze drugie imię . Lubie patzreć na was przez pryzmat waszych małych rozumków. Jestem Panem całej tej k***wskiej braci i tak mnie tytuować parchy z******e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już pomarańczowy glucie ? tylko tyle 😴 czy może w końcu dotarło że napierrrrrrrrdalasz sam siebie , tłuku ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken deklu wróć do rzeczywistości :) byłeś, jesteś i będziesz zerem :D:D:D nawet jak się zepniesz i megakloca tu urodzisz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen zassss
Słonko, ja po prostu jestem z******ta i mam oddanych kumpli. A to niestety niesie za sobą również znienawidzenie i zazdrość innych. Samo życie :classic_cool: Którą grupa Ci się marzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajać sie
I pokłony ch**e z******e . nie widze sługusy uniżone należnej mi czci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajać sie
juken debilu jeden. Tloka to ty w twoim c******m życiu nie widzialeś. Poczekaj jak bedzieśz uniżoną k***ą to pokaże ci prawdziwego tłoka. Bedziesz go smakował i dławił sie moja spermą. A wiesz dlaczego k***wki pomiocie. Boś mały ch**ek jest. no już na kolana k***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ja jestem zerem , to czym jest ktoś kim kręcę jak chcę i kiedy chcę ? Mniej niż zero? Dno ? Zero a potem dłuuuugo dłuuuuuuuugo nic, G***o i dalej dłuuuugo dłuuuuuuuugo nic i w końcu ty ? a za tobą tylko janusze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen zassss
Masz tylko 2 opcje. Albo mnie pokochasz, albo znienawidzisz. Innego wariantu nie ma. No, może jeszcze taki, że najpierw pokochasz a potem znienawidzisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajać sie
he heee janusze ? Janusze dyma kazdą jedna k***e jaką masz. Kazdą p**de z którą miales styczność. Ochłapy c***u ci zostawia. Nie dorastasz mi nawet do śladów jakie zostawia. A wiesz czemu? bo k***y takie już tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co zrobiłeś, to brązowa dracha na stringach, cienki choojku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajać sie
brniesz sobie w tym swoim g****e gnido z******a i myślisz ześ na plazy. Tak tkwij sobie w tym g****e c***u . A ja popatrze jak sie dławisz fekalio parchata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Mengele ale taki dobry
o nieee, juken mną kręci 😭 skaczę natychmiast z poniatoszczaka w dół. do żadnego dalszego mostu mnie mój wózek nie dowiezie 😭 ale najpierw chyba zrobię kupę, bo mnie ciśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ? to gdzie macie swoje nudne codziennie popierdywanie ? :classic_cool: do niektórych naprawdę powoli dociera co się dzieje :P na kolana frajerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen zassss
Ale tylko rozżarzonym obcasem. Pasi? :classic_cool: A niektórych nicków nie warto odkopywać. Mogą straszyć po nocy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen - myślałem raczej o długim tipsie :P x x ajronie, miszczu kul i gangsta nie miałeś mnie ignorować ? czyżbyś poczuł się sprowokowany tym co pisze? nie może to być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×