Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

dzień dobry

Polecane posty

tylko mu kwiaty we włosy wpiąć :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
:D Zupełnie nie w moim typie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Premier jest w typie 60% wyborców:classic_cool: jak smiesz?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
Ją należę do pozostałej czterdziestki :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, ja jeszcze tylko na chwilę - może mi ktoś cokolwiek wysłać na pocztę? bo albo mnie zbanowali na tleniszczu, albo mam problemy z gmailem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan premiere
się nawdychał oparów kleju made in CCCP - cep cepa cepem pogania :classic_cool: To mu se kudły stanęły na baczność, wszystkie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
Znowu ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
Ja Ci nie wyślę, bo muszę założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan premiere się nawdychał oparów kleju made in CCCP - cep cepa cepem pogania To mu se kudły stanęły na baczność, wszystkie xxx za to u władzy juz enty rok 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to znaczy że jest dużo bardziej inteligentny niż reszta polityków. Po 100-kroć wolę Rudego niż Jarosława.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polityka to strategia :classic_cool: widac swietny strateg ;) tez to w nim cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Androgen
Powodzenia w tym woleniu :D Pamiętaj jeździj ostrożnie bo w projekcie budżetu państwa na 2013 r. zapisano, że wpływy z mandatów wystawianych kierowcom mają sięgnąć 1,5 mld zł. Aby premier mógł w dolomity na narciochy popinadalać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet razu przez 18 lat od kiedy mam prawko nie zapłaciłam mandatu...nie moja kasa zasili wiec budżet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Premier nie jest inteligentny
To Wyborcy są zaskakująco głupi, łykają czysty public relations połączony z propagandą. Nawet są firmy doradzające politykom jak skutecznie owce na manowce wodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Jarosław Pobożny I wie lepiej 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do v34
Nie chodzi o to, kto będzie płacić mandaty, tylko o intencje takich deklaracji, które obrazują co politycy o nas myślą :D Wierz mi, że i do Twojej kieszeni znajdą drogą, wystarczy, że odpowiednio opodatkują :classic_cool: Akurat Rostowski w tym jest mistrzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze troche to mohery uwierzą że powodzie potrafi chodzić :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do v34 Nie chodzi o to, kto będzie płacić mandaty, tylko o intencje takich deklaracji, które obrazują co politycy o nas myślą Wierz mi, że i do Twojej kieszeni znajdą drogą, wystarczy, że odpowiednio opodatkują Akurat Rostowski w tym jest mistrzem xxx Jarosław za to mi nadaje do kieszeni 😴 Myslałby kto że tak charytatywnie przy korycie siedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do v34
Mylisz się bo i Jarosława mam gdzieś, dał ciała, teraz drugą kadencję daje ciała rudzielec. Mam gdzieś polityków, a Ty jak osesek łykasz wersje, którą sami stworzyli aby trwać przy władzy. Utwierdzasz się w podziale PO vs PiS stworzonym przez propagandzistów na doraźne potrzeby partii, bo w konflikcie jest łatwiej sprawowaćwładzę niż merytorycznie pracować nad legistlacyjnymi działaniami. W rzeczywistości ci sami ludzie w restauracji sejmowej walą koniaki jak trzeba. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaloguje sie teraz
I don't need sex, government fucks me everyday :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorr,
Spokój!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź juz bo nie wiesz cw co wierze a w co nie😴 nie smęc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do v34
Wiesz dlaczego mamy idiotyczne przepisy? Biurokrację? W szpitalach pacjentów się olewa? Bo wybieramy do sejmu idiotów, którzy robią ludziom wodę z mózgu, tworząc jakieś debilne podziały PO vs PiS. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do v34
Ha ha jak argumentacji brak to mówisz, że smęcę? :D Dobre :D Sama poszłaś w podział PO vs PiS, ja tylko skrytykowałem rudego :D Sama łyknęłaś wersje przygotowaną przez polityków, zrobiłaś to bez zastanowienia,, powodzenia z taką świadomością polityczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mam ochoty na erotycznym rozprawiać o moich przekonaniach politycznych:classic_cool: jestem kapitalistą w 100% wydaniu...nic co mówi o solidarnosci równosci podziale czy oddawaniu biednym nieporadnym do mnie nie przemawia:classic_cool: Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×