Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stan zapalny zeba w ciazy :/

Mam problem z zebem i jestem w ciazy...

Polecane posty

Gość stan zapalny zeba w ciazy :/

Zanim zdarzylam wyleczyc zeba ( wypadla plomba) zaszlam w ciaze:/ Pojechalam do dentysty w 6 tygodniu ciazy , ktory odmowil mi leczenia i kazal przyjsc dopiero po ukonczonym 1 trymestrze ciazy bo wczesniejsze leczenie jest zbyt ryzykowne dla dziecka. Tak oczywiscie zrobilam nie chcialam ryzykowac wiec i nie szlam do innego dentysty. Teraz jestem w 10 tygodniu ciazy i widze ze dziaslo wokol tego zeba jest spuchniete i zaczyna mnie ten zab cykac :/ Przechodzilam krotko przed zajsciem w ciaze stan zapalny tego zeba bolalo jak cholera i chodzilam po scianach zanim zaczal dzialac antybiotyk. Z lekow przeciwbolowych pomagal wtedy tylko ketonal.. I teraz nie wiem co bedzie jesli sytuacja sie powtorzy .... Zdaje sobie z tego sprawe ze antybiotyki kobieta w ciazy moze przyjmowac gdy juz dojdzie do stanu zapalnego ale jak jest ze srodkami przeciwbolowymi ?? Wiem ze nie mozna w ciazy brac lekow przeciwbolowych z ibuprofenem a tylko z paracetamolem jako cos.. ALe jak juz kazda z was sie domysla sam apap nie jest w stanie nawet zmniejszyc bol stanu zapalnego zeba - ropy . Ja sie zalamie bo nie wiem co to bedzie.. Czy ktoras z was miala podobna sytuacje ze stanem zapalnym i mocnym bolem ??????? Czy dostalyscie jakies mocniejsze i bezpieczniejsze srodki przeciwbolowe uśmierzające ból? Bardzo prosze o odpowiedz mamy zaznajomione z tematem.. A wiem ze wiele kobiet ma problemy z zebami w trakcie ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ogólnie mam stan zapalny
dziąseł w ciązy ale bolał mnie jeden ząb i jakoś lekarka bez problemu mi go zaleczyła - najpierw trucizna potem do korzeni antybiotyk a na koncu leczenie kanałowe i jest dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan zapalny zeba w ciazy :/
Tak tylko ten zab sie kwalifikuje do wyrwania juz tylko :/ Mialam to juz dawno miec za soba a tu ciaza bach. Mialam go wyrwac w terminie w ktorym wlasnie wskazal mi dentysta. Jesli sie zacznie stan zapalny to ja nie wiem co zrobie... Wizyte mam dopiero zarejestrowana na piatek :/ strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×