Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mademoiselle Megane

jaki SAMOCHÓD dla Matki z dzieckiem?

Polecane posty

Gość Mademoiselle Megane

Hejka! Szukam swojego 1-wszego autka.Wymagania jakie powinno spełniać to: a) ekonomiczny- większości będzie to jazda po mieście b) w miarę duży i przestronny - 4/5 drzwiowe- abym swobodnie mogła zainstalować fotelik dla dziecka c) rocznik od 2000 d) cena najlepiej jakby się mieściła w 5tyś - ale wiem, że jest to trudne.Dlatego górną granicą jest 10tyś. Auto będzie mi służyło w większości do jazdy po mieście ( odwożenie dziecka do żłobka/przedszkola, dojazdy do pracy i w weekendy małe wypady za miasto).Jakie paliwo w takim wypadku jest najlepsze? Niestety aż tak dobrze się na samochodach nie znam, dlatego proszę Was o pomoc.Mój faworyt to seat leon ( ale jak przeczytałam,że to auto nr.1 dla złodziei to mi mina zrzedła).Podobają mi się również ople ( omega,vectra,astra) Proszę o jakieś rady/opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot partner, renault kangoo z małym silnikiem benzynowym. przed zakupem ważne żeby obejrzał je mechanik (koszt ok. 200-300 zł). To moja opinia. Ewentualnie jakieś kombi. Benzyna bez gazu, nie diesel. Nie masz w planach dużo jeździć to będzie najlepsze rozwiązanie. Partner to bardzo dobre auto dla matki. Przesuwane tylne drzwi i ogromny bagażnik. Docenisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×