Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta co nie ma czasu.

Co gotujecie?

Polecane posty

Gość ta co nie ma czasu.

Witam wszystkie panie... Chciałabym was spytać jakie macie pomysły na szybkie obiady? Nie mam zbyt wiele czasu na gotowanie i ciągle muszę robić to w pośpiechu. Mam wrażenie że na obiad ciągle jest to samo.. Macie jakieś pomysły co można zrobić? Żeby zajmowało max godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W godzinę to w sumie bardzo dużo rzeczy można zrobić, więc nawet chyba nie ma co wymieniać. A z jeszcze szybszych potraw to kurczak z ryżem i warzywami, makarony z sosami, leniwe, makaron z cebulą i boczkiem, a dziś robiłam knedle twarogowe z truskawkami i też dosyć szybko poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra siostrze naplula na ..
dziś nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halu haluuu
Sawa.83 proszę Cie napisz mi jak robisz te knedle twarogowe z truskawkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś robiłam je po raz pierwszy. Przepis brałam z tej strony: http://przysmakikarolki.blogspot.com/2009/06/knedle-twarogowe-z-truskawkami.html Dałam zwykłą mąkę pszenną a polałam je bułką tartą z masłem i posypałam cukrem. :) Robiłam z podwójnej porcji i mleka dodałam mniej niż w przepisie było, praktycznie tyle co na pojedynczą porcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halu haluuu
dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoque!
godzina to wrecz bardzo duzo czasu :) moje ulubione i najszybdze dania to rzeczy pieczone. nie robie nigdy zadncyh przetwarzanych macznych dan, bo to duzo czasu zajmuje, a nie jest zbyt zdrowe. czy na przyklad: filety rybne + ziemniaki + ine warzywo, najchetniej cos zielonego, np. szparagi, brukselka. rozgrzewam piekarnik i najpierw wkladam te ziemniaki, drobno pokrojone, posypane przyprawami i naoliwione. potem warzywko numer 2, tak samo potraktowane. a na koncu rybe. czas pieczenia ziemniakow to bedzie max 30 minut, ale im drobniej pokrojone tym krocej. szparagi lub polowki brukselek - ok. 15 minut. ryba - z reguly 10-15 minut.inne wzrywa, np. brokuly lub zielona fasolke to gotuje na parze raczej niz zapiekam. ale to tez jest kwestia 15 minut. albo ugotowac ryz - ok. 15 minut. jak nie ryba, to mozna podobnie przypiec obrane krewetki (5 minut), albo cos z drobiu (ok. 30 minut). ja robie te szystkie rzeczy na 2 osoby. byc moze na wiecej osob zajeloby ciut dluzej przygotowanie. piekarnik - 220*C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×