Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parabola87

Wstydzę się rozbierać przed swoim partnerem. co robić?

Polecane posty

Gość parabola87

ogólnie mój figura nie jest najgorsza,piersi mam krągle, rozmiar B, a nawet małe C. mimo wszystko czuje sie niekomfortowo kiery mój chlopak wklada mi rękę w stanik. przez stanik pozwalalm sie mu dotykać,ale kiedy już wkłada rękę do środka,to momentalnie ją zabieram..ostatnio przygotowywuje się do pierwszego razu i tu jest problem.. chcę się przed nim rozebrac,ale wstydze sie.. moze dlatego ze zostałam wychowana w rodzinie,gdzie nagość jest tabu.. co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierzyć, ze nie ma się czego wstydzić. Biust na pewno mu się spodoba(jaki by nie był).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvv XX
no to super a pomysl sobie ze jestes w mojej sytuacji teraz, mam ok 30 wlosow ciemnych na kzdej piersi i nadwage 10 kg plus rozstepy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez miałam tak,
tez tak mialam, bylam z moim ex kilka lat i zawsze sie zakrywałam, po seksie odrazu ubeirałam, zawsze przy zgaszonym swietle, pod prysznicem wygkrecałam sie tak aby mnie nie widział. Teraz jestem z innym facetem którego kocham do szalenstwa i czuje sie przy nim od samego pocztaku kompletnie nieskrępowana, już po 2 tygdoniach znajmosci on widział mnie nago, chodziłam nago po pokoju, spałam z nim nago, uprawialam seks bez skrepowania na jeżdzca. Takze czasami powodem jest to aby trafic na odpowieniego faceta, jak bedziesz kcohac to nie bedziesz czuć skrępowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu o tym, że się wstydzisz i potrzebujesz zrobić to powoli, krok po kroku. To może być nawet fajna zabawa dla Was, kiedy będziecie odkrywać swoje ciała kawałek po kawałku, co dziennie coś nowego. Spróbuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wy młode dópy jesteście. Przyjdzie bezstyd, albo i nie. Zgroza jak nie. W staniku będziecie uprawiały seks do śmierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie mów że się wstydzisz. Będzie baczniej ci się przyglądał. Ćwicz swój wstyd, może sama przed lustrem? Musisz się przełamać i tyle. Wmów sobie, że piękne, powabne masz ciało. Ja tak uczyniłam i mam w nosie ewentualne niedoskonałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-miotek
zgaś światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukaaaaaaaa
Czego sie wstydzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszę cię
Moja straaaaasznie się wstydziła, gdy pierwszy raz rozchylałem jej kolana aby pogapić się na skarby. Na udach miała dreszcze i dygocącym głosem jęczała: jak ja się wsty.y.y.y.dzę ale widzę że jej wargi nabrzmiały, że mokro i ORGAZM!!! Wtedy to już "zmieniła płytę": - och patrz, patrz! no normalnie bez żadnego dotknięcia, od samego mojego spojrzenia!!! Czyli, że przełamywany wstyd może dać rozkosz jak licho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×