Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy jednak okres? POMOCY

ciąża czy jednak okres ?...

Polecane posty

Gość ciąża czy jednak okres? POMOCY

wita! współżyłam w drugim dniu ,dni płodnych przed ich końce czyli w 7 dniu owulacji, okazało się że było źle wyliczone dni płodne. był to stosunek bez zabezpieczenia ale do wytrysku nie doszło we mnie tylko na zewnątrz. minęło już 2 tygodnie, mam bóle piersi, czasem podbrzusza, zadręczam się myślami czy nie jestem w ciąży mam humory że płacze zaraz jak o tym myślę, mam wrażenie że mój brzuch lekko się powiększył. moj partner mówi że już fiksuje z tym. okres powinnam dostać 16 lutego mój cykl trwa mniej więcej 28 dni . mam pytanie czy te moje objawy to stres związany z tym i przychodzącym okresem czy objawy ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhehhe
ja tez kochalam si e zmoim chlopakiem bez zabezpieczenia i nie konczyl we mnie i nigdy nie zdazylo sie abym byla w ciazy.... a z tym brzuchem rosnacym to nie przesadzaj :) musialabys byc conajmniej w 3 mies juz zeby zobaczyc brzuszek!:) mi sie pojawil dopiero w 5mies a w pracy zauwazyli dopiero w 7 mies!! :) obstawiam ze bedzie okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiew
Właśnie dlatego dni płodnych nie powinno się wyliczać a wyznaczać na podstawie objawów. jesli chcesz je wyznaczać to poczytaj o obserwacji śluzu, interpretacji temperatur, możesz skorzystać też z testera owulacyjnego np na ślinę. Z tego co wiem to afrodyta się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak wyliczasz jak piszesz to nie dziw sie jak wpadniesz metoda kalendarzykowa jest do du...py ;) bo owulacja sie przesunie i co ? nawet wyliczyc nie potrafilas jak widzisz,albo sie zabezpieczaj albo nie wspolzyj...o stosunek przerywany to nie zapobieganie,nasienie wycieka nazywa sie to kropelkowanie czy jakos tak,a w tym rowniez sa plemniki i ani facet ani kobieta nie czuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z takimi pytaniami to chyba do lekarza albo choćby wykonuje sie test a nie pyta ludzi ktorzy przez monitor nie wroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×