Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukająca sukni

suknia z trenem, a taniec????

Polecane posty

Gość szukająca sukni

Podobają mi się suknie z trenem, tylko nie wiem czy w takiej sukni da się tańczyć? W takim walcu jak partnerka idzie do tyłu to chyba można sobie samej nadepnąć na taki tren?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
Jak napisała poprzedniczka - tren się albo podpina albo całkiem odpina (zależnie od sukni i jak jest długi). Ja miałam podpinany na jeden guzik i dwa zatrzaski (nie było to długi tren).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje też ryzyko odpięcie się trenu, co prawda niewielkie, ale znam przypadki, czy urwania guziczka od trenu. Ponadto nie wszystkie suknie wyglądają ładnie z podpiętym trenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
Niestety, to prawda że jest takie ryzyko. U mnie tak było, ale nie rozpaczałam, bo w sumie wyszło na dobre. Podczas tańca w kółku osoba za mną nadepnęła mi na końcówkę sukni i urwała się pętelka i przez to ten kawałek materiału zawieszony na guziku sunął po ziemi. Ale po prostu podczas tańca/chodzenia trzymałam w jednej ręce suknię i tyle. Okazało się, że ani to nie przeszkadza, a na zdjęcia ładnie wygląda i dlatego nie robiłam drugiej pętelki żeby to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zwracać uwagę przy wyborze, jak jest z tym trenem. Moja suknia ma tren podpinany na trzy guziczki i ukryty pod koronkową falbanką, więc w ogóle go nie widać. Była to jedna z rzeczy, która mnie w tym modelu urzekła :) Wydaje mi się, że w kostiumowych filmach damy podczas tańca trzymają końcówkę trenu w dłoni. Czyli tak też można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groov 35
Bardzo stresowaliśmy się przed ślubem. Ogromnie stresowała nas konieczność załatwienia tak wielu spraw. Nie pomyśleliśmy o dekoracjach. Zdecydowaliśmy część obowiązków przekażemy osobom bardziej doświadczonym , było warto. Całość wyglądała przecudnie, świece, kwiaty stroiki- marzenie Polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×