Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszę o szczere odpowiedzi

Do ludzi mieszkających w domach: jakie przychodzą wam rachunki za energię?

Polecane posty

Gość Proszę o szczere odpowiedzi
To może powinnam zapytać teraz o opłaty ludzi posiadających w domach bojlery elektryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o szczere odpowiedzi
W elektrowni byliśmy i powiedziano nam, że tyle nabiliśmy kW. Dokładnie jak piszesz. Niskie rachunki raczej nie leżą w ich interesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
500zł co 2 miesiące.Porównaj ze starymi rachunkami zuzycie prądu miesięczne .Najwyższe chyba są opłaty stałe za przesyłkę etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o szczere odpowiedzi
Porównałam. Okresy letnie około 480 zł. Okresy wiosenno-jesienne około 540 zł. Zima 620 zł. To nienormalne. Tak jakbyśmy za 2 rodziny płacili oceniając po kwotach podanych przez was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
mam dom z 2008 roku, 300m, trójkę dzieci, codziennie pranie i zmywarka, oświetlenie zewnątrzne ledowe a wew.energooszczędne.Bojler na prąd i kuchnia też.Rachunki ok.300 sł/2 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
autorko-ale nie porownuj rachunkow tylko zuzycie pradu w kw. np.rok temu i obecnie czy latem i zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o szczere odpowiedzi
Analogicznie kW są proporcjonalne do opłat, bo akcyzy to akurat każdy z nas płaci takie same za dany miesiąc. Być może szlag trafił licznik, albo te termy/bojlery elektryczne są tak prądożerne, co też wydaje mi się nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lentkagg
my tez dostawalismt rachunki za prad ok 500 zl i zachodzilismy w glowe co jest grane bo w domu mieszkaja 3 osoby. okazalo sie ze kiedy odlaczylismy bojler elektryczny chodzacy na okraglo to rachunki spadly do 200 zl. To na bank bojlery tyle ciagna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lentkagg
oczywiscie 500 zl i spadek do oplaty wysokosci 200 zl za miesiac wiec rożnica ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o szczere odpowiedzi
Właśnie zamierzamy zrobić test z odłączeniem bojlera na dobę i porównamy wartości na liczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluszek76
dom 200m ogrzewanie elektryczne około 1200 w zimie, lato 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lentkagg
my tez sprawdzilismy testem na liczniku i bylismy w szoku kiedy po odlaczeniu bojlera licznik krecil sie 2 razy wolniej co po jakims czasie przynioslo nam tak znaczace obnizenie rachunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o szczere odpowiedzi
No zobaczymy. Ale aż trudno mi uwierzyć, że mogłaby to być wyłącznie sprawa bojlerów, bo przecież mnóstwo ludzi je pokupowało i wybieraliśmy polecane, energooszczędne i teraz nagle okazuje się, że jako jedyni płacimy 500-600 zł? Raczej wielu ludzi ma podobne rozwiązania i płaci niecałe 300 zł za miesiąc. Coś mi tu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grooby
Aby zaoszczędzić trochę na prądzie polecam zmianę dystrybutora energii elektrycznej. Jest taka firma jak Axpo, moim zdaniem mają najlepszą ofertę na rynku. Zapewne dlatego, że dopiero wchodzą na nasz rynek i walczą o klienta niższymi cenami za rachunki. Polecam, śmiało wybierajcie tego dostawce, a na pewno zaoszczędzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia887
placilam ogromne rachunki ale zmienilam operatora energii elektrycznej na firme AXPO. od tego momentu pomimo porownywalnego zuzycia place duzo nizsze rachunki za prad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu821
odkad zmienilem dostawce pradu na Axpo to duzo nizsze jak wczesniej :) nie wahacie sie - zmiana dystrybutora to swietny sposob na obnizenie comiesiecznych rachunkow za prad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet o takim dostawcy nie słyszałam,a jak nachalnie się reklamujesz,to już to jest podejrzane. Jestem zadowolona ze swojego i nic nie ma za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwi6

My odkad zmienilismy dostawce na pulsar energia to placimy nisze rachunki za prad 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×