Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość takajednabezwartosci

on on i jeszcze raz on

Polecane posty

Gość takajednabezwartosci

bedzie dlugo ale musialam sie wygadac.Karola zobaczylam jakies 8lat temu. jest pilkarzem w miejscowej druzynie, ktorej zreszta kibicuje. od razu mi sie spodobal. kiedys bylismy na wspolnej imprezie i zaiskrzylo. bawilismy sie razem, calowalismy etc. jednak w sumie na imprezie sie skonczylo. pare miesiecy pozniej dowiedzialam sie ze ma dziewczyne... no coz zycie toczy sie dalej. ja rowniez poznalam kogos i myslalam ze znalazlam swoja druga polowke. chociaz z moim facetem klocilam sie dosyc czesto, bylam z nim szczesliwa... do czasu kiedy dowiedzialam sie ze "moj" sportowiec rozstal sie ze swoja dziewczyna. zaczelam coraz wiecej o nim myslec, odpcyhajac od siebie mojego faceta. zaczelismy sie klocic jeszcze czesciej. ja myslami bylam przy Karolu, niszczac swoj zwiazek. po kilku miesiacach jednak on wrocil do swojej bylej, a ja przestalam zyc marzeniami i zaczelam walczyc o moj zwiazek, niestety na prozno (nie byla to tylko moja wina, moj zwiazek to dluga historia, o ktorej nie bede pisac bo nie o to w tym temacie chodzi). rozstalam sie z moim facetem po kilku latach bycia razem. dlugo plakalam. jednak mialam swoja ukochana druzyne, ktora jako jedyna dawala mi radosc. no i "moj" pilkarz...nie moge przestac o nim myslec, wiem ze caly czas jest ze swoja dziewczyna, jednak ona nie mieszka w Polsce i to daje mi nadzieje. jest kilku chlopakow ktorzy chca sie ze mna umowic a mi caly czas w glowie Karol. zamknelam sie dla niego i boje sie ze ten stan tak szybko nie przejdzie. a tak bardzo chcialabym kochac i byc kochana. zyje marzeniami a kazde jego spojrzenie daje nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×