Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

medalista

Walentynki + rocznica bycia razem... Jakieś pomysły?

Polecane posty

Witam, wczoraj byly walentynki a dzis mam ze swoja narzeczona taka mala rocznice. Otóż dokladnie 18 miesiecy temu zostalismy para. Mieszkamy razem, ja z pracy wracam wczesniej niz moj skarb. Myslalem zeby zrobic jakis romantyczny nastroj typu- Kwiaty, czekoladki i walentynka ulozone na stole otoczone swieczuszkami w ksztalcie serca. W tle piosenka http://www.youtube.com/watch?v=1xmxxcqCe3A i zgaszone swiatlo. tylko blask swiec. ja schowany za drzwiami. Co o tym myslicie? moze jakies inne pomysly? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradźcie bo nie wiem
fajne :) mu jutro świętujemy taką podwojną okazję :P walentynki+jego urodziny :) świetny masz pomysł... ja przy organizacji skupiłam się głównie na gadżetach do seksu, ale to dlatego,że w końcu szykuję imprezę dla faceta :P myślę, że Twojej dziewczynie sie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradźcie bo nie wiem
i powiedz jej coś ładnego... może "jesteś całym moim światem"?:) obejmij ją i szepnij jej to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio wlasnie tak jakby nasze uczucie przygaslo. wczoraj tego nie zrobilem bo chcialem dzis wlasnie, moj skar wrocil z pracy i byl bardzo smutny ze te walentynki tak wygladaly. oczywiscie mowilem jej ze bardzo ja kocham, calowalem przytulalem sie, patrzylem w oczy. Chcialem na dzis przygotowac jakas bombe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karthyan09
na pewno takim wspanialym gestem z twojej strony te relacje sie poprawia ... powodzenia... pomysl super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradźcie bo nie wiem
i powiedz jej dzisiaj, ze wczoraj dlatego nic nie bylo, ze szykowales niespodzianke. bo inaczej pomysli ze zapomnailes a dzisiaj nadrabiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaula
ja bym jeszcze na twoim miejscu pozniej wlaczyla jakis romantyczny film . i przez caly czas bym sie przytulala a pozniej taki namietny seks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariczko
super pomysl, ciekawa jestem jej reakcji na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za_In Vitro.pl
super pomysl, ja jeszcze bym sie jakos ladniej ubral :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superrrrrr pomysl
fajnie to wymysliles, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram jak zwykle
popieram w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marycha_koka_hera
nacpaj sie to ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie rozbawiło to chowanie się za drzwiami - słodkie to takie :) Co do pomysłu to jak wiesz, że takie rzeczy lubi to bardzo fajny. W końcu Ty ją znasz najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×