Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kclkcfll;cl;cdld

ślub pod koniec 4 miesiąca,jaka sukienka?

Polecane posty

Gość jesli chcesz się poczuc jak
Nie ma za co :) cieszę się że mogłam pomóc. Naprawdę jest piękna :) ma taki krój, że brzuszka takiego w 4-5 mies nie będzie widać, ten zdobiony pas odwróci uwagę i nawet nie trzeba do niej zbyt dużo dodatków, pasuje do niej welon i toczek i nawet same kwiaty we włosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclkcfll;cl;cdld
ja bede miala welon,chce miec welon:) bukiet z biało-rożówch róz i jasno róznowe buty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclkcfll;cl;cdld
suknie wydaje sie lekka prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chcesz się poczuc jak
poczekaj chwilę, zaraz Cię wrzucę Ci inspirację. Znalazłam tą suknię na jakimś blogu fotografa. Zaraz go odnajdę. Bo ja ściągam z tej pani młodej fryzurę bo ma też śliczną. Suknię mam inną :) też tiulową, ale mam dopasowany bardzo gorset, który już dla pani młodej z brzuszkiem raczej się nie nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chcesz się poczuc jak
http://www.fotograf-slub.com/blog/?p=3960 obejrzyj fotki suknie jest tiulowa, prosta, nie ma falban i drapowań więc wydaje mi się że wygląda bardzo lekko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam ślub w 16 tc i nie było widać absolutnie nic, miałam troszkę inną figurę niż przed ciążą, ale było to widoczne wyłącznie kiedy byłam nago :) wymiary mniej więcej takie same i w ubraniu nikt nie powiedziałby że jestem w ciąży :) ale nie wiem jak będzie u Ciebie autorko bo niektóre kobiety w 16 tygodniu mają już całkiem spory brzuch, zależy od figury :) Dodam jeszcze, że wszelkie komentarze, o antykoncepcji i inne głupie, są zupelnie nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclkcfll;cl;cdld
dziekuje Ci dobra duszczyczko:) ładnie wygladala Panna Młoda w tym blogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja brałam w 22 tc ślub :D sukienkę miałam normalną, swój rozmiar, jedynie 2 tyg. przed ślubem była poszerzona. Ale w ogóle nie było po mnie widać, że to prawie 6 m-c :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclkcfll;cl;cdld
KingaStefankaFanka- ja bede brała ślub 17 tyg ciazy,juz prawie 18tym,na razie nie widac mojego brzuszka wcale,chyba ze mam wzdecia a mam z tym problem w ciazy,ale moja ginekolog powiedziala ze pod koniec 3 miesiaca powinno mi przejsc i powoli przechodzi. wiem wlasnie ze kazda kobieta jest inna i jednej moze szybko brzuszek wyskoczyc,ja jestem dosc wysoka,bede miala jeszcze lekki obcas,wiec moze to sie ukryje,a Ty jakiej jestes postury jesli moge spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclkcfll;cl;cdld
adsadsa- to mnie pocieszyłas:) dziewczyny a mialyscie wesele i tanczylyscie?czy raczej nie? ja mam zamiar tanczyc,jak tylko sie bede dobrze czuła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chcesz się poczuc jak
Cieszę się, że mogłam pomóc. Powodzenia w szukaniu sukni :) Złośliwymi komentarzami się nie przejmuj :) To będzie Twój dzień i masz być piękna i czuć się piękna :) ja biorę ślub w sierpniu i już nie mogę doczekać się tego dnia :) gratuluję maleństwa, jak mama będzie szczęśliwa w tym dniu to myślę, że maleństwo również to odczuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 170 cm wzrostu, waga około 50, ogólnie jestem drobnej budowy, ale mam dość duży biust, co też ma znaczenie w tym jak suknia sie układa :) W każdym razie u mnie ciąży nie było widać do 20 tygodnia, a potem od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko topiku a chociaż jesteś pewną że chcesz ślubu?w jakim wieku jesteś i jak długo z facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość central łódz
jej spraw jej zycie jak ma ochote niech załozy nawet welon nic nam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie przypominam że
Moja koleżanka brała ślub z widocznym brzuchem sukienkę miała dopasowaną tylko na brzuchu były zakładki tak pod skosem Powiem ze brzucha nie było widać ani trochę :) Może znajdę tą sukienkę to wkleję zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać że miałam suknię typu princessa i plan był taki że była szyta na zamówienie w salonie i krawcowa kończyła ją dopiero dwa dni przed ślubem :) gdyby w ostatniej chwili "wyskoczył" brzuch po prostu w pasie byłaby wszyta troszkę nad brzuchem i nie było opcji że będzie coś nie tak leżało. Własnie z tego powodu wybrałam taki krój, inaczej pewnie wybór byłby troche inny, ale uznałam że lepiej posłuchać fachowca...:) a welonu nie miałam, ale nie z powodu ciąży, tylko od zawsze mi sie welony nie podobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclkcfll;cl;cdld
to prawda bede wesola i radosna a dzidzius to odczuje masz swieta racje:) KingaStefankaFanka- ja mam 173cm ale waze 68 kg,strasznie mało wazyłas,a mam mocna budowe ciala, oczywiscie ze chce slub,slub mial byc w tamtym roku,ale nie mielismy pieniazkow tyle,zaczelismy odkladac,troche dostalismy, wiem ze nikt mi nie uwierzy,ale mam to gdzies,to bylo planowane,ale myslalam ze moze slub wezmiemy wczesniej,ale pozniej sobie mysle nie chce slubu w zimie a do tego,jak zabieralismy sie za dzidziusia,nie myslalam,nie liczylam ze wtedy i wtedy bede w tym i tym tyg ,chcialam miec juz dawno dziecko,a moj facet chcial duzo wczesniej. dla mnie nie jest to hanba ze ide w ciazy do slubu,chce sie tylko dobrze sie czuc i ładnie wygladac-chyba jak kazda panna młoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclkcfll;cl;cdld
tak sobie przypominam że- bardzo bylabym wdzieczna za fotke, kazdy pomysl jest na wage zlota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonApetita
ja rowniez biore slub w ciazy.. Pani w salonie doradziła mi ta sukienke http://www.producentsukienslubnych.pl/suknie_slubne_1204.html (z mala modyfikacja - bez kwiatka i gorset łódka) i powiem szczerze ze nic a nic nie widac ze mam brzuszek.. slub bede brala ok 5 miesiaca..i wcale sie nie przejmuje glupimi docinkami... idz do salonu i zmierz sukienki.. panie napewno Ci doradza.. moja jest tak lekka ze wcale jej nie czuc..mozna smialo cala noc przetańczyc.. pozdrawiam i gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclkcfll;cl;cdld
BonApetita- piekna suknia a za ile bierzesz slub?u mnie na razie tez nie widac,nie wiadomo jak bedzie pozniej,ale jestem dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyJoy
te sukienki ktore proponujecie są super ;) a ja dla młodej panny i przyszłej mamy proponuje do tego ten lakier do paznokci o kolorze śliwkowej czkolady: http://toster.pl/tost/248850 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclkcfll;cl;cdld
widac wlasnie ze jest leciutenka,ale naprawde jest przepiekna, czuje sie juz lepiej i mam wene na suknie i bede juz szukac,czas nawyzszy,za duzo czasu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonApetita
slub biore w kwietniu, pierwszy piatek kwietnia :) przymierzylam 3 sukienki i jak tylko zobaczylam siebie w tej sukience od razu wiedzialam ze ja wezme..naprawde nie widac brzuszka a lekki juz u mnie jest..dodatkowo bede miala wszyte ozdobne koronki w dziorek na brzuchu.. ah juz nie moge sie doczekac przymiarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclkcfll;cl;cdld
ja mam pod koniec kwietnia,wiem ze teraz to nie problem z sukniami,ale czasem mnie strach oblatuje,ze nie zdaze, ale mam nadzieje ze szybko mi sie cos spodoba,bede marudzic i bede pieknie wygladac,czyli ile przed slubem zaczelas szukac sukni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonApetita
zqaczelam sie rozgladac na necia w poszukiwaniu jakis ciekawych sukienek..no ale jak wiadomo na modelce suknia zawsze bedzie super wygladac..tydzien temu pojechalam do salonu..mialam upatrzona jedna suknie ale odradzili bo z satyny i powiedzieli ze ciezko bedzie sie ukladac i ze dla ciezarnej lepszy bedzie inny model.. ogolnie rzecz biorac dali mi 3 do przymiarki.. 1 na manekinie tak mnie urzekla ze z miejsca bym ja wziela..no ale jak przymierzylam od razu bylo - NIE!!!, druga to wlasnie ta moja..juz w przebieralni wiedzialam ze to ta.. i ta 3 tez mnie nie urzekla.. Pan w salonie powiedzial ze mialam ten blysk w oku jak stalam w mojej sukience.. heheh tak wiec tydzien temu znalazlam swoja sukienke po 30 minutach poszukiwan :) szybko :) a balam sie ze bede miala olbrzymi problem..a tu takie zdziwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie przypominam że
nietstey mam nowy komputer i nie mam na nim zdjęć z tego wesela ale może coś poszukam tylko później bo teraz sprzatanie mnie goni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclkcfll;cl;cdld
mam nadzieje ze ja tez bede taka szybka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonApetita
nie martw sie, sukienke znajdziesz napewno.. ja teraz musze zakupic buty i bolerko bo poczatek kwietnia za cieply pewnie nie bedzie.. Ty masz szanse na fajna pogode.. pierwotnie mielismy wziac 19kwietnia ale w sumie im szybciej tym lepiej bo nie wiem jak z brzuchem bedzie i postanowilismy na poczatku kwietnia a jeszczce makijazystka i fryzjer..masakra..szukam szukam i nie wiem..a nie mam sprawdzonych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kclkcfll;cl;cdld
ja tez chcialam szybciej,ale nie bylo juz miejsca, mam nadzieje ze bedzie ładna pogoda:)przynajmniej zeby nie padalo,ale tez sie musze przygotowac na zimno,w kwietniu roznie bywa, do fryzjera ide w tym tyg,zobaczymy co bedzie mial do zaoferowania tak samo jak kosmetyczka, mam nadzieje ze bedziemy w tym dniu szczesliwe i radosc bedzie z nas plynac,najwazniejsze zeby byla dobra zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×