Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PolaP

pomysl na sypialnie

Polecane posty

Szukam pomyslu na sypialnie, tzn. na zmiane obecnej i tylko tanim kosztem. Sciany mam w kolorze jasny roz, meble czeresnia z kremowymi przodami, a lozko jest koloru buraczkowego. Nijak jest po prostu. Zmiana mebli nie wchodzi w gre , ale moze kolor scian by cos zmienil? Poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie ale ....
moze czekoladowa albo grafitowa sciana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie ale ....
a jaka podloga? i co na oknach? i jakie okrycie na lozko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr
Ja bym przemalowala sciany na jasny kolor, najlepiej bialy albo magnolia i dodala jakies czarne akcenty typu narzuta na lozko itp. probujac stworzyc bardziej klasyczny wyglad. Jesli nie masz kasy na nowe meble byc moze moglabys przemalowac te, ktore masz? Z pewnoscia pomysl warty rozwazenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okna sa drewniane,koloru zblizonego do mebli (czeresnia), drzwi za to sa wenge.A podloga parkiet dosc jasny (nie znam koloru). Szarosci nie lubie, wole cos cieplejszego, milszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej opinii najlepszym wyjściem będzie: szybkie malowanie ścian (farba to nie jest drogi biznes), nowa pościel/narzuta, nowy obraz, jakaś fajna designerska lampa. No i zmiana ustawienia mebli. Wtedy sypialnia będzie zupełnie inna:) Jeśli szukasz dodatków i dekoracji w niedużych cenach to zajrzyj sobie na stronę agata meble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, jestem za malowaniem, ale jaki na jaki kolor do tego buraczkowego lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana studentka!
Ruchacie się w tej sypialni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buraczkowe w sensie ze kolor drewna jest buraczkowy tak? z tego co mi się wydaje to jakoś za czerwono tam masz, te różowe ściany zastąp może jakimś perłowym odcieniem bieli czy coś (może fajna tapeta?) Do tego kilka dobranych dodatków, żeby trochę rozjaśnić wnętrze i może być spoko:) może takie obrazy ? http://www.agatahome.pl/1-Katalog,produktow/4-Dekoracje/9-Obrazy/254-komplet,obrazow.html?lp=33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a może pomaluj sobie na jasny szary albo szary i czerwoną np 1 sciana?ją mam zamiar tak malować ewentualnie na szaro turkusowo a meble mamy wenge ,albo możesz na jakiś żółty pomalować sobie z brązowym albo żółte ściany i brązowe dodatki albo jakiś cappucino lub kremów z dodatkiem np pasków czerwonych nad łóżkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buraczkowe mamy lozko, w sensie jest obite takim materialem w takim kolorze :) I glownie przez to lozko trudno jest mi dobrac kolor scian :) bo musi do buraczkowego pasowac :) Szary pewnie bylby ok, ale ja szarego nie lubie po prostu,bialy raczej tez odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah, materiał to nie problem:) Możesz kupić jakąś bajerancką kapę /narzutę w wybranym kolorze, do tego parę poduszek, może nawet dywanik i wtedy będziesz mogła zrobic na ścianach co zechcesz:) Nie drogim rozwiązaniem jest też skorzystanie z usług tapicera - on te łóżko obije Ci materiałem jakim tylko będziesz chciała. A co do szarości, kolor nie jest pociągający sam w sobie, ale w ciekawych kombinacjach może wypaść atrakcyjnie. Oglądałaś się za tapetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie material, ktory pokrywa lozko mozna sciagac, pod spodem jest koloru czarnego. Chcialam zamowic "pokrycie" w innym kolorze, ale niestety firma od ktorej lozko kupilismy juz nie istnieje. Myslalam tez o uszyciu u krawcowej, w sobote dowiem sie jakie to koszty (nie mieszkam w Pl). Lozko ma dosc duzy zaglowek, wiec kolor lozka musi wspolgrac z kolorem sciany. O tapecie tez myslalam, zeby ten roz moze zostawic i dac tylko kilka paskow gdzie jest lozko? Roletki w oknie mam w kolorze rozowo-fioletowym, taki bardziej brudny roz. A nad lozkiem obraz w kolorach szary, bordowy... Ogladam rozne stronki z sypialniami, ale jakos nie moge na nic trafic , co by mnie zainspirowalo. Szafe chcialabym jednak wymienic,komode wyrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, musisz chyba się zdobyć na małe oszczędzanie i przyinwestować trochę w sypialnię. A to z resztą nie musi sie wydawac aż takie mocno drogie. Ciekawe ile zedrze z ciebie krawcowa, nei wiem jak za granicą ale u nas, przynajmniej w moim rejonie na mazowszu to o tapicera nie trudno, nawet mój tato jest:) Co do inspiracji, sporo jest w sieci takich aranżacji gotowych, zawsze może coś wpadnie do głowy, jakiś pomysł ciekawy. Zerknij sobie:) heh, nie wiem czemu ale jak napsiałaś buraczkowe łóżko, to teraz te zdjęcia co podaję,od razu mi się kojarzą z Twoją sypialnią;p http://www.agatameble.pl/produkty/pomieszczenia/sypialnia/kolekcje/alabama http://www.agatameble.pl/produkty/pomieszczenia/sypialnia/kolekcje/claro-2 http://www.agatameble.pl/produkty/pomieszczenia/sypialnia/kolekcje/hawana-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alabama chyba najbardziej pasuje do opisu Poli wg mnie. Warto pamietać o tym że ścian nie trzeba malować na jeden i ten sam kolor - inny kolor za zagłówkiem łóżka albo jako tło dla szafki czesto bardzo efektownie sie prezentuje, wiec można i z tym pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jesli chodzi o kolorystyke ogolna to z tych 3 tez najbardziej trafia alabama, choc kolor scian mam wiele wiele jasniejszy, taki ladny jasny roz, a meble tez innego rudawego kolorku. Ale takiego koloru jak sciany mam roletki w oknach :) Ostateczna nasza decyzja w sprawie sypialni: zakup nowych mebli (szafa, komoda i komodki), w kolorze jasnym (chyba jasna sosna, a boki takie ciemniejsze- szare), kolor scian pojdzie w grafit lub pod braz, ale raczej grafit........ i tez myslalam, zebby jedna lub dwie sciany zrobic w ciut innym odcieniu. Lozko zostanie buraczkowe i roletki tez, a niech jest troche odmiany, mysle, ze zle nie bedzie. Nastepny bedzie zakup fajnej narzuty i zmiana lampy. Teraz musze sie skupic na kolorach scian :) Dziekuje Wam za wszystkie rady i sugestie i pozdrawiem poniedzialkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojMarket24_pl
Całość brzmi bardzo sensownie,jednak czekamy na zdjęcia całej sypialni po ukończeniu remontu. Z tego co piszesz,wynika ze kolory będą ze sobą kontrastować,plus inne obicia szafek- efekt moze byc naprawde ciekawy. www.MojMArket24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie malowania scian- jak polaczyc dwa rozne kolory w rogu scian? czy zrobic tzw. biale marginesy, czy bez nich? Widzialam u kogos wlasnie z tymi marginesami, wiadomo ze przy suficie takie beda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie marginesy w kuchni, i nawet do tej pory mi się nie znudziło, więc i Tobie polecam. A jak mebelki, już wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwestii połączenia kolorów ścian - białe marginesy mogą wyglądać ładnie, ale są jednak sztucznym rozgraniczeniem. Może uda Ci sie znaleźć jakiś sposób, żeby w naturalny sposób wkomponować coś w te przestrzen? Chodzi mi po głowie jakiś "wieszak na kwiaty" albo coś w tym guście, coś, co przykrywałoby to połączenie. Zapraszam do szukania inspiracji na stronie Agata Home: http://agatahome.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem najłatwiej jest zmienić wystrój poprzez dodatki. Ściany masz na tyle uniwersalne, że w zasadzie wszystko będzie pasować, a jeśli będziesz szukać dodatków do sypialni możesz zajrzeć tutaj http://www.wobeline.pl/ myślę, że znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, sypialnia prawie gotowa, tzn. kolor i meble zmienione, w nastepnej kolejnosci beda narzuta, firanki i lampa. Zmienilam rowniez ustawienie mebli. Calosc na wielki plus. jeszcze raz dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentere
wiesz co jak nie chcesz robić generalnego remontu to może warto postawić na jakieś fajne dodatki? Poszukaj w różnych sklepach np. tutaj http://www.wobeline.pl/ czegoś, co nada Twojej sypialni fajnego wyrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×