Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strachliwa_pomocy

Dziwne pulsowanie w brzuchu, POMOCY czy to ciąża??

Polecane posty

Gość strachliwa_pomocy

Witam! Od około kilku tygodni mam dziwne uczucie, że coś mi pulsuje w brzuchu w okolicach pępka. Początkowo myślałam, że to ciąża. Ale okres przyszedł, co prawda troszkę wcześniej ale to pewnie przez stres. W tym samym dniu, kiedy dostałam okres rano zrobiłam test ciążowy - wyszedł negatywnie. A pulsowanie w brzuchu nadal jest! Test powtórzyłam mniej więcej tydzień po zakończeniu okresu. Wynik ponownie negatywny. Dziewczyny pomóżcie, bo ja już sama nie wiem co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 100% jesteś w ciąży
no własnie ile Ty masz lat? 10? od kiedy pulsowanie w brzuchu to ciąża? gazy pewnie masz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdsjhgfdjhgfd
z kazdym dniem jestem coraz bardziej pelna podziwu czego ja sie tu dowiaduje... tej przynajmniej w brzuchu cos tam pulsuje a ostatnio dowiedzialam sie tu ze bekanie jest jedna z oznak ciazy ... Ludzki debilizm nie zna granic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KleoKleo
Ja się z tym męczę od 6 mies.Brzuch puchnie,leczono mnie na zapal. przydatków,piasek w nerkach,robiłam bad na krew utajoną i nic,mocz i krew -ok,brałam leki na ZJD i dalej nic nie pomogło,zrobiłam kilka testów ciąż. i też nic nie wyszło,mam leki od gastrologa i nie ma poprawy.Do tego jeden ginek stwierdził ,że jak jest miesiączka to ciąży nie ma ,a drugi temu zaprzeczył i dał skier na USG ale dopiero za 2 tyg..A miesiączki mam regularnie tyle że po 2 dni gdzie dawniej miałam tydzień.Ruchy czuję pod pępkiem od lipca a teraz jeszcze w plecach.Są na tyle silne ,że drżą mi uda zwłaszcza jak siedzę lub stoję.Nie tylko pulsujące ,ale też jakby się coś przesuwało.Gdy leżę w plecach od krzyża czuję szybkie rytmiczne tętno jak bicie serca dziecka.Mam zawroty głowy,awersję na zapachy i bolą mnie piersi i krzyż,do tego ciągle temperatura powyżej 37 stop C.Wszystko wskazuje na ciążę (6m-c) ale żaden lekarz gin ani test jej nie stwierdził.Brzuch puchnie ,ruchy mnie drażnią (mam już dziecko,znam te ruchy -są identyczne jak w ciąży) ,muszę zrobić usg bo zwariuję z niepewności.Podobno takie objawy mogą być przy nadmiarze PROLAKTYNY,albo tętniaku ,tarczycę mam w porządku ,za to sód,potas,magnez i wapń-wyszły skrajnie i to po 2 tygodniach ich przyjmowania.Być może to te niedobory powodują skurcze w brzuchu i stres ale skąd ta temperatura i wysokie CRP?Czy ktoś z was tak miał?Napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak . Ja też mam dziwne pulsy w okolicy brzucha . Ale jestem już po okresie . I powiem Ci , że to nie jest CIĄŻA . Wykluczone . Dokładnie ! Od kiedy pulsowanie brzucha to ciąża ? Może dużo się denerwujesz ? Tętno i skacze. Ale może wybierz się do lekarza. Bo pulsowanie brzucha może być związane z tętnem aorty . I wtedy będzie nie przyjemnie. Pozdrawiam ! Wika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mogą być gazy lub wątrobę masz zatłuszczoną nie bije się mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś12345kć
Od pewnego czasu mialam to samo. Poszlam na usg jamy brzusznej i okazalo sie, ze to normalne, ze czuje aorte brzuszna. Podobno kazdy moze ja wyczuc i nie ma w tym nic dziwnego, rozmiar aorty mam prawidlowy, tetniaka brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilizm..... Przez te komentarze jestem tak zażenowana dzisiejsza ludzkością.... Dziewczyna zapytała bo ma problem a wy naskakujecie na nią z takimi tekstami... Ma prawo nie wiedzieć:) Od tego jest forum by pytać:) A wracając do tematu mój znajomy miał to samo i wylądował w szpitalu, to nie żadna ciąża ani okresy czy sam brzuch... Wykryto u niego wadę serca, pulsowanie, które czujesz może być objawione wysokim ciśnieniem tętniczym, udaj się do lekarza:) Zauważyłam ostatnio to samo u siebie i sama dostałam taką radę i zamierzam isc z tym do specjalisty w jak najbliższym wolnym czasie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pulsowanie w brzuchu to pulsująca aorta hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie...w brzuchu jest aorta i to ona pulsuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suliiii
Też tak mam,też coś pulsuje mi w brzuchu z lewej strony,byłam z tym u rodzinnego lekarza dostałam skierowanie do szpitala pojechałam zrobili mi ekg serca,pobrali krew do badań A na koniec zrobili usg brzucha . Usg wyszło dobre,inne badania też,tylko stwierdzili że mam zaburzenia rytmu serca. Przepisali mi tabletki na zaburzenia rytmu serca,biorę je I w sumie nic to nie pomaga. W sumie pulsowanie może jest delikatniejsze . Ale przy tym wgl nie mam apetytu i wgl już nie wiem co to może być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega 29

Hej też to mam Ale jestem mężczyzną także ciąża odpada 😅Ale na poważnie też mnie to męczy , u mnie to obiawia sie tym ze czymuje puls bez sprawdzania go na szyji a najbardziej przed snem gdy jest cisza aż w końcu nasikem na pępek palcem i centralnie pod nim czuje uderzenia pulsu ,nie wiem czy iść tu pomorze chociaż morze spróbuje czytałem na necie żeby to Aorta tętnicza lub aorta brzuszna , musze to wyLeczyc ,pzdr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Mam dokładnie to samo.. Czas wybrać się do lekarza.. Najbardziej czuje to przed snem jak jest cisza i spokój 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×