Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lillyx3

mój mąż się mną znudził

Polecane posty

Gość Prawda w oczy kole i
to boleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba na gwalt
a może ty tu sponsora szukasz co/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka nie mam pojęcia. Ale desperatka nie jestem... a jeśli chodzi o prawdę to co wy możecie wiedzieć? Przecież mnie nie znacie... litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda w oczy kole i
Nie musimy znać. Wystarczy to, co sobą reprezentujesz. Ciąża w wieku 18 lat, brak edukacji (szkoła fryzjerska to kpina ze zdrowego rozsądku), szybkie małżeństwo. Ciekawa jestem, kim są Twoi rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie szukam tu sponsora. Kobiet które mają coś mądrego do powiedzenia i służą dobrą radą; ) nie zawistnych ludzi którzy siedzą przy komputerze i udają najbardziej mądrych i oczytanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak edukacji? A kto ci to powiedział? Może spalcie mnie na stosie bo urodziłam majac 18lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech przynajmniej jednej rzeczy sie z kafe dowiedziałam autorko, jedyna rada to zrobic tak jak radze-udawac ze zupelnie seks dla ciebie nie istnieje. pewnie potrwa to troche i bedzie ci ciezko ale jestem pewna ze jakis skutek da :) faceci to w sumie strasznie proste cepy i takie rzeczy na nich dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżiiizas a co wy chcecie od fryzjerek??? ja bardzo lubie moje fryzjerki, to świetne dziewczyny. nie kazdy musi miec magistra !!! a bycie fryzjerka to bardzo ciezka praca tak naprawde, caly dzien rece w górze i stanie na nogach. no i co klientka to now zadanie do wykonania, ktorego nie mozna spieprzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djeuyedyue
Dobrze ktoś tu doradził, zrób mężowi rimming

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko radze Ci
nie odpisywac tym ograniczonym polaczkom :) jedyne co potrafia to oceniac innych... wyksztalcenie i wiek zajscia w ciaze nie ma znaczenia... to nie mowi o czlowieku nic. ale to talatajstwo zalosne naogladalo sie tvnu i masz :) jestes dla nich patologia hehhe. co za ograniczenie... a co do Twojego problemu to mysle tak jak ktos juz wyzej napisal... zacznij meza troche "olewac" i czekaj na reakcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za normalne odpowiedzi i rady ;) a co do pracy fryzjera stylisty to kto nie pracował ten nie wie jaka to ciężka praca. A ze Polacy sa wredni i zawistni to wiem, zwłaszcza gdy siedzą po drugiej stronie monitora; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli wam odpowiada ten cały rimming to fajnie; ) ja nie preferuje takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się faceci tak mają musi trochę zastopować , niańczenie nie jest ich dobrą stroną , choc kochają to nie obnoszą się z tym , a pilot od TV to normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W koło Wojtek
ogladanie seriali TV to podstawa każdego udanego zwiazku. No i laptop i jakieś głupawe fora do użalania się nad sobą też są dobre - do użalania się nad sobą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×