Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mała czarna kawka 22

Kiedy przejdą mdłości? Jak sobie poradzić z nimi?

Polecane posty

Boże no myślałam że będzie mnie mdliło ale nie 24/ dobe:( rano i wieczoren najgorzej, co bym nie zjadła, co bym nie wypiła jakoś mi bulgocze w brzuchu przelewa sie, rano o 6 już zrywa mnie do łazienki i co rano lekkie rozwolnienie(sorry za szczegóły) Nie moge zwymiotować tylko mnie mdli i boli żołądek i brzuch:( i Jakoś da się to złagodzić? Zauważyłam że musze jeść coś co półtorej godziny bo jak nie zjem to znów niedobrze a za to jak jem to mało co nie rzygne. A to dopiero 7tc:( pomóżcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak śpie to mi niedobrze:( najgorzej że z mężem strasznie lubimy seks a teraz? To mam ochote go zarzygac jedynie. Moje dziecko chyba będzie jedynakiem jak tak dalej pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Niestety chyba nie da sie nic z tym zrobić. Tego typu objawy trwają na ogół przez pierwsze 3 miesiące ciąży. Musisz sie przyzwyczaić. Akurat wczoraj w tv mówili że na mdłości/wymioty itp w pierwszym trymestrze cierpi ok 80%kobiet więc nie jesteś jedyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorowa
ja piłam pepsi:)) później porzadne bekniecie i było oki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce cię załamywać ale to chyba musi przejść samo;-) Ja przy pierwszej ciąży (syn)miałam mdłości tylko rano i stosunkowo szybko minęły.Przy drugiej ciąży (córka ) było mi niedobrze non stop i ogólnie czułam się jakby mnie ktoś"zjadł i wypluł"dopiero po 6 mies.trochę się poprawiło.Próbowałam wodę na czczo, ssanie migdałów i kilka innych sposobów ale nic nie pomagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stresuj się ,generalnie po 3 mies.przechodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2o2o2o2o
mnie przestało mdlić w 9 tygodniu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w
21 tyg. i ciągle mnie mdli :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstawaj
rano zupelnie naczczo. ja mialam sucharki przy lozku. zjadlam jednego sucharkapolezalam z 10-15 min i dopiero wstawalo. poza tym herbata z imbirem. nie wiem czy duzo pomaga ale jakos przetrwalam te 3 mierwsze mies i tez wymiotowalam calymi dniami i nocami no i ja do tego wszystkiego jeszcze pracowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorowa
no ja na poczatku tez miałam ciężki czas, zanim wstałam z łóżka to mąż mi podawał biszkopty, pożniej snaidanie a poźniej pepsi:) tak po łyku, nie odrazu szkalnke;) poranne mulenia miałam do ok 3 m-c teraz jestem w 39, a i tak tydzien temu mnie rzygło, na to nie ma reguły, u mnie srednio od poczatku ciazy do teraz to raz na tydzien dwa mnei wymiotowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuje z tym zjedzeniem suchara przed wstaniem rano z łóżka. Tylko mnie tak goni na kibelek że nie wyleże jeszcze 20 minut przed obudzeniem. Może dlatego że mnie odrzuca od pełnoziarnistych rzeczy i przez to te moje wyróżnienia wyglądają. i W sumie zywię sie samymi bułkami z szynką i pomidorem lub ziemniakami ew. zupami. A wczesniej codziennie rano jadłam musli piłam codziennie jogurty i uwielbiałam jajka a teraz? Fuuuj.Cały nabial organizm odrzuca i ciemny chleb bułki...nawet makaronu zjeść nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pij małymi uliczkami wodę mineralną gazowana, jedź migdaly. Mnie to pomagało. Cukierki mietowe/lodowe też są ok. Mdłości powinny minąć ok 11/12 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lyczkami a nie uliczkami ;) hehe pisze z tableta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSeJa:)
Nie wiem czy ktoś mówił. Ja miałam to samo-najpierw mdłości potem przyszły wymioty i w ok. 13 tc wszystko przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugoerminowa!
do 16 tc a po zgaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragles24_pl
Chyba cię nie pocieszę też miałam bardzo silne nudności, aż do połowy 3 miesiąca. nie miałam siły, ani ochoty na nic. Całe dnie przesypiałam, bo nie miałam sił podnieść się z łózka i nic nie pomagało na te nudności;/ Nie było rady, Trzeba było to przecierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam z pocztaku spore mdlosci ale krotko teraz to juz naprawde baaardzo ale to bardzo sporadycznie mnie zemdli. Osobisci na mdlosci pomagaly mi migdaly. Zjadlam 3-4 migdaly doczekalam ok 5 min i mialam swiety spokoj na jakis czas ;) Polecam :) i pij duzo wody ale malymi lykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mogę polecić
herbatę z kopru włoskiego. Wymiotowałam i tak długo bo do 20- 22 tygodnia, ale trochę pomagała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy zyje tak jak chce
u mnie zaczyna sie 13 tydzien i dopiero przechodzą wymioty, a mdłości przeszły w 11.t.c. Pij len, może on Ci pomoże albo dodawaj imbir do herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy zyje tak jak chce
aha no i coca cola pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nic nie pomagało, żadne internetowe porady o krakersach, mięcie, powolnym wstawaniu. Nic. Wymioty rano, popołudniu i na wieczór. Od 8 . do 16 tc. Schudłam w tym czasie 7 kg :( Ale napoje gazowane pomagały mi trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rampampam
koleżance pomagalo wąchanie świezego imbiru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mnie mdli :/ co prawda nie wymiotuje ale od trzech dni jest masakra! Nie mdli mnie z samego rana tylko właśnie w ciągu dnia. Jestem w 7tc w przyszlym ide pierwszy raz do lekarza. Mam nadzieje, że przejdzie bo 9 miesiecy mdlosci nie brzmi fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak samo mdli mnie 24 godz na dobe, mdłości zaczynają się ok 6 rano, tak samo rozwolnienie, w brzuchu bulgotanie, jak coś zjem to tak mi niedobrze, jak nie jem to tak samo mdli mnie jak jasna cholera, nie jem prawie w ogole, odrobina obiadu, jakieś 2 suche bułki przez cały dzień, to przyswajam. Jestem w 7 tyg ciąży- termin na koniec grudnia, nie wykluczone że w styczniu bo to moje pierwsze dziecko. Przez ost 2 dni radze sobie z mdłościami- nie wierz że herbatka imbirowa coś daje, sam zamach już mnie wpędza w wymioty. Ja od 2 dni jak jest mi bardzo bardzo niedobrze pije 2 łyki coca coli, tylko kup prawdziwa nie jakaś podrobke. Spróbuj, nie wierzyłam że mi to coś da, ale jak się napije coli, po paru minutach mdłości przechodzą. Może Tobie to też pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie trzymało z mdłościami prawie do końca, a z wymiotami do 22 tc.. potem jeszcze w 32 mnie wzięło znowu. Pomagają tabletki mamarin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×