Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bgnb

PIŁKA NOŻNA DLA 4 LATKA,GDZIE W WARSZAWIE?

Polecane posty

Gość bgnb

Gdzie w Warszawie są zajęcia z piłki nożnej dla 4 latka? I ile kosztuje karnet? Ma ktoś coś polecić? Najlepiej Praga,Targówek,Ząbki,Centrum itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy 4 lata to trochę nie za wcześnie.. To nie będą treningi, a zabawa z piłka przygotowująca do gry.. A jak się przygotuje to w wieku 6 lat zapisz dziecko np do Juventus Turyn w Polsce - Juventus Soccer Schools - wspaniałe możliwości, zapisałam syna, ale niestety długo nie pochodzi, bo jest w ostatnim roczniku, a inicjatywa młoda w Pl. Ale kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgnb
Dziękuje:) Widziałam socatots(chyba),tam też spokojnie maluszki chodzą(od 6 mc) i świetnie się bawią. Tylko zastanawiałam się czy są jeszcze jakieś inne strony od tych dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgnb
W sensie chodzą,że chodzą na takie zajęcia:) Czekam jeszcze na inf,może ma ktoś coś jeszcze polecić:) Tam co podałaś jest chyba od 6 lat.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie chetnie dowiem
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaoskara615
Zapisałam swojego 4 latka na zajecia z pilki noznej do klubu TALENT na Targówku. Zajecia prowadzą super trenerzy z podejściem do maluchów , dzieciaki i rodzice bawią sie świetnie. Strona talent.futbolowo.pl. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na zajęcia z piłki nożnej"Piłkarskie przedszkole" di Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej.Pozdrawiam trenerka Arletta Klejnowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arti288
nie będę polecał żadnej akademii ale zdecydowanie odradzam Talent Targówek ,moje dziecko tam chodziło tam się liczy tylko dobro klubu a dobro dziecka nic nie znaczy jest to akademia znana z podbierania zawodników z innych klubów ,zastanówcie się dwa razy zanim powierzycie swoje dziecko tym ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaanna23
A ja z kolei polecę, ponieważ wiem że trudno jest znaleźć dobrą szkółke piłkarską. Jest ich dużo ale róznią się zdecydowanie od siebie chociażby profesjonalizmem samych trenerów. Mieszkamy na Białołęce wiec tam szukaliśmy treningów dla syna. Od 2 lat chodzi tutaj http://www.wilczki.com/ Syn zalicza każdy trening, w tym roku nawet pojechał na obóz piłkarski- trochę się baliśmy ale świetnie sobie poradził. Za profesjonalizm akademii naprawdę mogę ręczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zerknij sobie na ofertę www.akademiamp.eu, mają super treningi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla 4 wątków FCB Kids. Przedszkole Barcelony. Jest super świetni trenerzy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosi9892
A ja osobą, które prowadzą akademie lub szkółki polecam rozwiązanie, takie jak aplikacja https://sportbm.pl/ która pomaga w organizowaniu wszystkich zajęć. Nawet nie macie pojęcia, jakie jest to szybkie, łatwe i proste, jeśli macie aplikację, która pomoże Wam we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu nie kupilabym apki od matola, ktory pisze „polecam osobą„. Pewnie ta cala strona ma taki poziom jak twoja polszczyzna, czyli dno i 3 metry mulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc12

Polecam szkółkę piłkarską dla dzieci www.football-kids.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×