Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos19

duże wesele

Polecane posty

Gość ktos19

Witam. Czy ktoś z was robił lub planuje robić duże wesele?? u mnie będzie ok 250os. jest to bardzo dużo . jak to u was wyglądało chodzi o przygotowania do tak wielkiego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak mają takie przygotowania
według Ciebie wygladać? normalnie- rezerwujesz salę, zespół czy dj'a, fotografa itp.- ot i cała filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalony
wcale nie jest wielkie,bywałem na takich na 400 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie takie lokale się znajdują by taką ilość gości pomieścić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie lokale są i w mniejszych
miastach i większych. Są nawet sale które mieszczą 600 osób. W przypadku wesela na 250 zł organizacja wygląda tak samo jak w przypadku mniejszego wesela jak już ktoś napisał. Jedyne co to będziesz potrzebowała więcej kasy bo jak wesele na 100 osób kosztuje 50 tys to ty na 250 będziesz musiała wydać około 80 albo 100 tys i będziesz musiała poświęcić więcej czasu na rozpisanie gdzie goście siedzę. Tego współczuję bo wiem że z tym jest zawsze problem nawet jak jest 60 osób także tego ci nie zazdroszczę no ale jak chcesz duże wesele to musisz się z tym trochę pomęczyć. I taka rada żebyś zaczęła prosić gości na 5 miesięcy przed bo zanim dojedziesz do wszystkich to i tak skończycie proszenie miesiąc przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos19
dzięki za rady. ale ja mam ten plus ze nie usadzam ludzi bo to jest dla mnie głupota każdy siądzie tak gdzie i z kim będzie chciał siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkaaaa
to usadzanie popieram kazdy siedzi jak chce. Dlaczego ktos ma mi rozkazywac kolo kogo aktualnie chce usiasc?, a u mnie sa zawsze takie wesela to jest min, mam ogromna rodzine .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos19
no właśnie a im więcej ludzi tym więcej nie zadowolonych bo ten nie chce koło tego siedzieć a tamnen koło tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjdsjdjsdkjskdjkdjskd
u mnie takie będzie. a przygotowania? większe koszty, to na pewno. Więcej czasu trzeba poświęcić na rozdanie zaproszeń, więcej na rozmieszczenie winietek itp. Więcej czasu na wysłuchanie życzeń pod kościołem ;-) Poza tym nie widzę różnicy. Sale są nawet na 500 osób, więc to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
ja mam wesele na ponad 250 osob i to wcale nie jest takie standardowe wesele. wlasnie trudno znalezc fajna sale zeby nie bylo ciasno, i zeby parkiet byl odpowiednio duzy do tanca i w dodatku a co zarazem prawie najwazniejsze by jedzenie bylo sprawdzone i dobre. jakoś jak narazie malo takich sal widzialam, Takie sale do 150 to jeszcze sie znajdzie a takie wieksze to duzo wczesniej lepiej szukac i zamawiac....bo na szybko to trzeba brac byle co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonista dwa i jedna druga
przecież jak usadzasz gości, to nie usadzasz ich gdzie popadnie. Chyba wiesz kto kogo zna i kto kogo lubi. No i dużym plusem jest, że sama ustalasz kto siedzi niedaleko Ciebie. Nie rozumiem jak można pisać, że coś jest głupotą. Nie możesz napisać, że nie usadzasz, bo nie podoba Ci się ten pomysł i tyle? typowo wiejskie słownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele 20142014
najlepsze takie na 80-100. U mnie do zaproszenia ponad 180, pewnie będzie jakieś 140-150, bo biorę na poprawkę 30%, która pewnie nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryś2
Nie ma problemu. Zorganizuje Państwu wesele kompleksowo. Prosze odwiedzić stronę www.wesela.siedlce.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos19
dla mnie to głupota byłam na dwóch czy trzech takich weselach i za każdym razem siedziałam koło osób których nie znałam wiec tak naprawde dla sojego i gości spokoju niech każdy siądzie tam gdzie i koło kogo ma ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=======> Zainteresowanych zakupem alkoholu na wesele, zachęcam do kontaktu. emil_1@o2.pl - wysyłam cennik wódek czystych. Jeżeli macie jeszcze jakieś preferencje co do wina, alkoholi mocnych whisky, likiery itp proszę o kontakt przygotuję atrakcyjne ceny i zapewniam wysoką jakość. Pracuję w branży więc doradzę, oczywiście źródło legalne - paragon / faktura. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weselny Styl
Witam przyszłe Panie Młode, z tego co zaobserwowałam (a nie tak dawno obserwowałam bo miałam swój ślub w tamtym roku) to na naszym rynku brakuje ciekawych i przede wszystkim z dużym wyborem ofert atrakcji weselnych. Idąc więc tym tropem postanowiłam wraz z mężem stworzyć firmę, która będzie miała w swojej ofercie różnorodne atrakcje, po korzystnych cenach. Dzięki temu, że przebrnęłam już przez przygotowania do swojego ślubu (gdzie oczywiście jak u każdej z was wszystko musiało być idealne) doskonale znam potrzeby przyszłych Par Młodych. Dlatego też chciałabym Wam przedstawić ofertę naszej firmy, w której można znaleźć: - bańki mydlane, - wytwornice dymu (tzw. taniec w chmurach), - fontanny czekoladowe wraz z palmami owocowymi, - fontanny koktajlowe, - Candy Bar (nowość na naszym rynku), - animatorów dla dzieci, - pokaz barmański, - pokaz fireshow, - pokaz fajerwerków, - pokaz tańca towarzyskiego, - pokazy rycerskie, - fotobudkę, - oprawę muzyczną ślubu (wokalistka oraz skrzypaczka), - namioty weselne (na wesele, bądź poprawiny), - limuzyny do ślubu (Audi Q7, BMW Seria 5, Jaguar S-Type, Volvo XC90) Nasza oferta to 28 kolorowych, przejrzystych i bardzo czytelnych stron zapełnionych informacjami o przedstawionych atrakcjach weselnych. Strona jest w trakcje budowy. Gdyby były Panie zainteresowane zapoznaniem się z naszą ofertą atrakcji, prosimy o podanie maila, bądź kontakt na nasz mail: weselnystyl@wp.pl lub tel. 604 461 512, 504 199 092 Oprócz wymienionych powyżej atrakcji oferujemy dekorację kościoła na ceremonie zaślubin, różne komplety dekoracji samochodu do ślubu (w tym także dekoracje imienne). Wykonujemy ręcznie robione zaproszenia ślubne, podziękowania dla gości, winietki na stół, zawieszki na alkohol itp. Ponad to współpracujemy z fotografami, kamerzystami, zespołami muzycznymi, wodzirejami, salami bankietowymi, cukierniami oraz innymi instytucjami związanymi z organizacją ślubu i przyjęcia weselnego. Ponad to ukończyliśmy kursy na konsultantów ślubnych dzięki czemu posiadamy niezbędną wiedzę w zakresie kompleksowej organizacji przyjęć weselnych. Chętnie pomożemy w organizacji ślubu i wesela, służymy naszym doświadczeniem i pomysłami. Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego, ale na życzenie klienta dojeżdżamy poza ten obręb. Wysyłamy także kurierem. Pozdrawiam wszystkie przyszłe Pary Młode i życzę dużo szczęścia i miłości w tej nowej drodze życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovem
powracając do tematu alkoholu to tak tylko chciałem powiedzieć że na własnym weselu serwowaliśmy różne alkohole i zdziwiło mnie ile zostało wódki i to że zniknęło całe piwo :O trzeba się orientować dobrze w tym co goście piją, widzę że coraz częściej się zdarza że wolą lżejsze trunki niż czysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinika buba
My zaprosilismy 273 osoby, odmówiło jakieś 40... Obydwoje mamy bardzo duże rodziny plus 50 osob znajomi i przyjaciele no i tak się uzbierało Niekoniecznie chcielismy z narzeczonym az tyle ale rodzice uparli się ze oni placą więc oni zapaszają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że robisz na 250 to nie spodziewaj się, że tyle przyjdzie. już nie raz byłam na takim weselu, zwykle 30% nie przychodzi, to już norma. ostatnio siostra wychodziła za mąż, było zaproszonych 260, w rezultacie było 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było to samo. Na weselu była i wodka i piwo. Parę krat perły export kupiliśmy bardziej z myślą o drugim dniu. Ale jak się okazalo wszystko poszło pierwszego;) A wódka została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach mojego poprzedniego postu dotyczącego cennika weselnego i propozycji zakupu alkoholi na wesele. Z racji bardzo dużego zainteresowania, odświeżam i moja propozycja jest cały czas aktualna. Wszelkie szczegóły w kontakcie mailowym. (emil_1@o2.pl) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam duże wesele, a co do alko to u nas poza wódką było winko czerwone i piwo bezalkoholowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam duże wesele ( na około 200 osób), ale mam liczną rodzinę, więc było to uzasadnione. Mieliśmy przyjęcie weselne w hotelu Villa Estera pod Warszawą http://www.villaestera.pl i oni zajęli się kompleksową organizacją imprezy, w tym m.in. dekoracją, cateringiem i oprawą muzyczną. Jest tez opcja współpracy z konsulentem ślubnym. W tym hotelu mają naprawdę piękną sale bankietowa, także jeśli marzy wam się ślub jak z bajki, to warto sprawdzić ten lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas robiliśmy wesele na 180 osób. Mieszkamy pod Krakowem wiec postanowiliśmy zrobić cos w centrum miasta żeby każdy mial prosty i łatwy dojazd do sali. Mimo sceptycznego podejscia do wesel w hotelach wybralismy Best Western Premier przy Opolskiej. Jeżeli chodzi o dojazd to tak jak panowaliśmy goście byli zadowoleni bo szybko prosto i blisko. Ku naszemu zaskoczeniu(pozytywnemu) wesele w hotelu okazalo sie strzalem w dziesiatke, wszystko przygotowane na tip top, sala piekna, wystroj kameralny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trunk 29
Nie przypuszczaliśmy, że tak będziemy stresować się przed ślubem. Strasznie przerażała nas masa pracy do wykonania przed samym weselem. Na dekoracje nie starczyło nam czasu. Zdecydowaliśmy niektóre zadania zlecić profesjonalistom , i nie żałujemy. Najpiękniejsze dekoracje jakie widziałam, świece, kwiaty stroiki- marzenie My i cała nasza rodzina polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże wesele, to duże koszta. Najlepiej zrobić mniejsze, bądź średnie wesele. My zorganizowaliśmy takie na 100 osób w Chacie z Zalipia w Sarnowie. Było cudownie, bo byli z nami najblizsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkowalska
Ja robiłam duże, wręcz ogromne wesele bo mam gigantyczną rodzinę :D i powiem ci, że kwiaty były chyba największym wyzwaniem. Polecam http://www.bialeanemony.pl Pani bardzo profesjonalnie i sprawnie zrobiła nam całą florystykę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa00
Według mnie warto zrobić na tak dużym weselu jakąś atrakcję. Mogę polecić pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego http://kojakfree.com . Spotkałam się na kilku weselach z jego występem i bardzo mi się podobało. Sama się teraz zastanawiam czy go nie zaprosić, bo na prawdę wywołał ogromne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas było duże wesele, dlatego zdecydowalismy się również na dodatkowe jedzenie. Zamówilismy firmę catering arts i dzięki niej mieliśmy pyszne jedzenie, przekąski, a także wiejski stół w kształcie drewnianego wozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×