Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Olałkę

Testy ciążowe

Polecane posty

Cześć dziewczyny..:) Mam problem, a wygląda on tak..z 29.grudnia na 30.g.2012r z 30 na 31 grudnia 2012r. i z 31grudnia na 1stycznia 2013r Kochałam się z moim chłopakiem naszym zabezpieczeniem były prezerwatywy z apteki..nie były one dziurawe bo chłopak je sprawdził. Nie doszło do wytrysku we mnie ani w prezerwatywie. doszło dopiero po tym jak zabawialiśmy się rękami. Jednak boję się, że jakimś cudem mogło dojść u mnie do zapłodnienia. 4 dni po stosunku zaczął pobolewać mnie brzuch (podbrzusze) z ogromnej paniki zrobiłam test ciążowy..ale gdy go zrobiłam zorientowałam się że test ciążowy z apteki można wykonać w dniu spodziewanej miesiączki... więc czekałam z niecierpliwością do 11.stycznia 2013r. Jest! 11.stycznia rano budzę się zalana i głupio to zabrzmi ale szczęśliwa. W trakcie okresu bolało mnie to podbrzusze ale stwierdziłam, że to okres i to normalne bóle. 16.stycznia okres się skończył, wraz z nim wszystkie dolegliwości. Jednak 24.stycznia wszystko wróciło... ból podbrzusza, zawroty głowy, lekkie mdłości, zgaga, osłabienie, nie mogłam w nocy spać... zdenerwowana zrobiłam kolejny test ciążowy z apteki i wyszedł on negatywny. 28 dni po stosunku zrobiłam test z krwi beta hcg ilościowo i wynik był taki (znak mniejszości 1.00) pod spodem było napisane tak: (poza okresem ciąży 0-2,7) czyli że ciąży nie ma.. jednak bóle i dolegliwości nie ustąpiły poszłam do ginekologa ale on ciążę wykluczył. Zrobiłam kolejne testy ciążowe płytkowe z apteki i były one wszystkie negatywne.. 7.lutego 2013r. powinnam dostać kolejny okres, ale przyszedł on 5.lutego.2013r. czyli 2 dni za wczesnie. Był strasznie skąpy, ledwo co się ze mnie wylało.. jeden dzień się lało dość intensywnie a 3 dni to już tak tylko po trochu... 6 lutego 32013r. czyli 37 dni po stosunku zrobiłam kolejny test z krwi beta hcg ilościowo i wynik był taki sam (znak mniejszości 1.00) Wszystkie dowody wskazują na to, że w ciąży nie jestem, ale te dolegliwości przywołują u mnie strach i ogromną panikę ostatnio zauważyłam, że mój brzuch zrobił się bardziej okrągły...piersi mnie nie bolą nie chodzę też często do toalety, czasem czuję ucisk na jajnikach raz na jednym raz na drugim... jestem za młoda na dziecko mam dopiero 18 lat i strasznie się boję. W tym tygodniu zamierzam wybrać się do ginekologa na usg dopochwowe i upewnić się w 100% co mi jest. Proszę o opinię z waszej strony. Tylko nie wpisujcie bzdur typu "po co się kochałaś jak boisz się ciąży?" bo to na prawdę mi nie pomoże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×