Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawziętuska

18.02.2013r. - tygodniowa dieta oczyszczająca, a później dieta niskiego IG!

Polecane posty

Gość zawziętuska

Zdecydowałam się na reaktywację mojej diety. Udało mi sie na niej schudnąć 14 kg w ciągu pół roku. Żałuję, że jej zaprzestałam, teraz cięzko zebrać się w sobie... :( Ale od jutra 18.02.2013r. zaczynam! Przypomniałam sobie o wytycznych od dietetyka sprzed roku. Jutro zaczynam tygodniową dietę oczyszczającą! Zmodyfikowana dieta kapuściana. A później przejdę na dietę niskiego indeksu glikemicznego - dieta prosta, przyjemna, nie chce się jeść. Dzień 1. Tylko owoce. Dołączcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mam otylosc olbrzymia i poziom cukru 360....chce zastosowac diete montignac...jezeli ktos ma jakies przepisy niedrogie na te diete bede wdzieczna za pomoc bo zupelnie nie wiem od czego zaczac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawziętuska
Dieta Montignaca to nic innego jak dieta niskiego IG, polecana w szczególności obobom ze zbyt wysokim poziomem cukru :) trafiłaś idealnie :) Dieta jest prosta, smaczna i w sumie niedroga :) Ja ją dostałam od dietetyka, więc mam rekomendację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawziętuska
Może zacznij też od diety oczyszczającej. Usuwa ona wodę z organizmu i przygotowuje do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj dietetyka
a nie porąbanych wielorybów tutaj, które chca schudnac 20 kg w miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawziętuska
No moja dieta jest od dietetyka, i przy Twoim cukrze - staraczko - dietetyk też przepisze Ci tę dietę. Na pewno :) to bardzo dobra dieta, naprawde nie ma się oco martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
napisz dokładnie na czym polega dieta oczyśczająca, rozumiem że pierwszy dzien tylko owoce , podaj jakie będziez jeśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawziętuska
Dzień pierwszy: TYLKO OWOCE - dozwolone wszytskie owoce oprócz bananów, arbuzów i melonów - unikać jedzenia wyłącznie owoców cytrusowych i gruszek - nie jeść owoców suszonych - nie pić soków z kartonów - można własnoręcznie wyciśnięte Dzień drugi: WYŁĄCZNIE WARZYWA + ZUPA - wszytskie warzywa, oprócz gotowanej marchwi i buraków - musz byc surowe - mozna jesc dowolną ilość zupy kapuścianej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawziętuska
Ja na jutro mam uszykowany arsenał jabłek, kiwi, kilka pomarańczy, kilka śliwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawziętuska
a co po 3 dniach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawziętuska, czy to taka dieta co jednego dnia sie je owoce, drugiego warzywa, trzeciego nabiał, czwartego coś tam innego ? Na każdy dzień inna grupa jedzeniowa ? Kiedyś miałam zanotowane co i jak . Przypomnij mi, jezeli to ta :) Ja od jutra zaczynam 10 dniową kurację Neera, na oczyszczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawziętuska
nie nie :) 1. tylko owoce 2. warzywa + zupa 3. warzywa, owoce + zupa 4. 150 g drobiu lub wołowiny lub ryby + zupa i warzywa 5. 150 g drobiu lub wołowiny lub ryby + zupa i duzo pomidorów 6. 150 g drobiu lub wołowiny lub ryby + zupa i warzywa 7. 3/4 szklanki brązowego ryżu sokiowocowe zupa, warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
ja zaczynam od dzisiaj , jestem zdeterminowana mam nadzieje że ty razem się uda, najgorzej że dziecku i mężowi muszę normalnie gotować , ale się umówiliśmy że jedzą w kuchni , zaraz ide do sklepu po owoce =jabłko , kiwi , grapefruit , pomarancze i warzywa na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawziętuska
Brawo! Od czegoś trzeba zacząć. Ja się zawsze odchudzałam "od jutra" albo "od poniedziałku", ewentualnie "od pierwszego", aż któregoś dnia moja waga osiągnęła apogeum! - 88kg. I powiedziałam KONIEC OD DZISIAJ! A to była chyba środa :) Ja dzisiaj rozpoczęłam dietę oczyszczającą. Zjadłam już gruszkę, pomarańczę i kiwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoKilkaKiloMniej
Witam, ja wystartowalam dzisiaj z oczyszczaniem. Uzbieralo mi sie zbednych kg, a po tym weekendzie to juz calkiem sie zalamalam. Czuje sie bardzo ociezala. Dlatego najpierw male oczyszczenie tak ze 4-5 dni. Dzisiaj kasza jeczmienna, woda, zielona herbata. Jutro w planie kasza gryczana. Jestem bardzo glodna, ale wiem, ze to tylko pierwsze dni sa takie trudne. Pozniej zoladek troche sie skurczy i bedzie latwiej przetrwac. Wiem, ze na tym nie pozbedne sie tluszczu, ale traktuje to jako wstep do zdrowego odzywiania i ruchu. Mam nadzieje, ze przybedzie mi energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawziętuska
Dokładnie tak :) potem jest łatwiej :) ale może spróbuj mojej 7-dniowej diety oczyszczającej na bazie zupy kapuścianej? Można dużo zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zaczęłam 18.02.2013 dietę o niskim IG + ograniczenie do 1500 kcl dziennie. Idzie mi całkiem nieźle, nie czuje głodu więc może tym razem mi się uda. Dodatkowo ćwiczenia jak na razie po 15 min dziennie mam zakwasy, ale miną. Moim celem i wielką motywacją jest osiągnięcie podobnej sylwetki http://toster.pl/tost/249167 no może z trochę mniej wystającymi biodrami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoKilkaKiloMniej
Kiedys juz robilam "kapuscianke'' i jakos mam jej dosc do tej pory. Probowalam kolejny raz, ale juz nie przetrwalam, odrzucala mnie ta zupa, sam jej zapach. Dzisiaj mija drugi dzien na tej kaszy i juz nie czuje takiego glodu. Dopiero teraz staje sie glodna, ale zaraz ide spac i jutro rano kasza gryczana. Nie sole, nie przyprawiam, ale i tak jest dla mnie zjadliwa . Wczoraj na wadze 63,3kg, a dzisiaj rano 62,2kg. W poniedzialek po weekendzie bylo 65kg, strasznie ciezko sie czulam, a dzisiaj juz troche lepiej. Chcialabym trzy dni chociaz, albo cztery wytrzymac na samej kaszy, a pozniej dolaczyc jakies warzywa dla smaku. Mam nadzieje, ze sie uda. A jak u was dziewczyny? Jakie macie sposoby na pokusy? Co was motywuje by przetrwac w swoich postanowieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoKilkaKiloMniej
Zawzietuska A jak ty sie czujesz? U ciebie to juz trzeci dzien. Podobno kryzysowy. U mnie mam nadzieje, ze ten dzien bedzie dla mnie laskawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawziętuska
Ja czuję się dobrze :) woda schodzi, jutro się zważę. Nie wiedziałam, że trzeci dzień jest kryzysowy, ale coś w tym musi być :) wczoraj chciało mi się coś słodkiego.... no i... zjadłam kosteczkę czekoladki :( mam nadzieję że to nie zaprzepaści moich starań... No i najgorzej jest jak siądę na wieczór z moim mężem przed tv i on coś je... Ja nie jem dużo przez cały dzień, owoce, warzywa - kalafior, marchewka, itp... ale jak leżymy już w łóżku ok 21, to mi burczy w brzuchu :( Ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoKilkaKiloMniej
Ja wlasnie gotuje kasze gryczana na dzisiaj i jutro rano. Jestem mega glodna bo rano za malo zjadlam, bo zamalo mialam ugotowanej. Musialam wyjsc z kuchni by sie nie skusic na pysznosci, ktore sa juz gotowe do zjedzenia. Motywuje mnie jednak spadek wagi. Dzisiaj rano 61kg. Aby tak dalej. Od przyszlego tygodnia chcialabym wlaczyc ruch, a dokladnie chodzic do pracy pieszo systematycznie bo jak na razie to zalezy od pogody, a chcialabym codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoKilkaKiloMniej
Dzisiaj bez zmian 61kg. Czwarty dzien, waga spadla o ok 3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoKilkaKiloMniej
Czwarty dzien za mna. Sniadanie kasza, kolacja kasza z odrobina watrobki. Ciekawe jak jutro waga mi pokaze. Cos czuje, ze wzrosnie. Jutro juz pauzuje z kasza. Rano zjem serek wiejski z otrebami, a pozniej nie wiem... Na pewno jakas lekka kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoKilkaKiloMniej
Witam, wbrew przypuszczeniom waga poszla w dol. 60,6kg. W weekend i tak pewnie pojdzie w gore mimo, ze bede starala sie jesc mniej i lepiej. Poki co po sniadaniu i lece do pracy. Szkoda tylko, ze tu taka cisza, ale przy sobocie moze ktos pozniej wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzietuska
:) jestem :) moja waga dzisiaj rano mówiła 71 kg :) Polecam Ci, założenie konta na stronie www.diety.odwazsie.pl. Super sprawa z tą stronką. Można dodawać swoje zdjęcia, nikt nikogo nie obraża można dodawać komentarze, zapraszać do znajomych i przeglądać inne pamiętniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita co chcialaby zrzucic
zawziętoska - czy tą zupe moge zrobić z kiszonej kapusty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka smerfnięta
Witajcie, jestem od tygodnia na diecie IG,i muszę Wam powiedzieć, że widzę rezultaty:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×