Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawataka...

Wielokrotny ogazm u mezczyzn, czy to mozliwe?

Polecane posty

Gość złośliwy aniołeczek
Czywiscie ze tak . Mój facet tak ma i po 30tce to już gimnazjum ukończone Lubię maraton ale nie dzięki tobie juz sobie nie wmawiaj tylko podczas masturbacji :P po za tym wiem że ściemniasz bo rzeczywiście występuje takie zjawosko u facetów ale kobieta by musiała wyjśc z siebie żeby do niego doprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancze moje kochane a co ma wspolnego to, ze mu ciagle stoi i moze cie rznac wspolnego z wielokrotnym orgazmem?? mylisz pojecia malenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja tez
Myśl sobie co chcesz , nie mam powodu aby sie spierać i usilnie przekonywać do swojej racji. Facet skarb pod tym względem :-) i jak słyszę opowieści znajomych o 10 minutowym seksie , czy o tym jak to muszą sie starać by drgnal w ogóle to aż nie wierze . Facet zawsze mi powtarza , ze już na sama myśl o tym co za chwile będziemy wyprawiac to mu staje , sprawdzam i tak jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tam staje jak
zobaczę siebie w lustrze ale wtedy mu mówię "spokojnie stary to ja wyluzuj " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebi masturbator
mam tak samo mój jak widzi kobiecą lub moją rękę to też idzie w górę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebi masturbator
kobieca dłoń to najseksowniejsza kobieca częśc ciała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani pozostaje mi jeno zazdrościć Wam tych wielokrotnych w obie strony... i nic więcej nie powiem 😴 ow(ow) czytaj mnie dokładniej PS chciałabym wietnamski albo chiński zobaczyć, poznać, poczuć? jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka :-)
pomarancze moje kochane a co ma wspolnego to, ze mu ciagle stoi i moze cie rznac wspolnego z wielokrotnym orgazmem?? mylisz pojecia malenka dokładnie ona nawet nie łapie o co chodzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nic nie zmienia wierze, ze skarb i ze cudowny gratuluje, tylko wciaz mylisz pojecia to ze mu stoi i moze jeszcze raz nie oznacza "wielokrotnego orgazmu" moze i ma kolejny, ale nasdtepnym razem, a nie kilka w trakcie do cholery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja tez
Zaczynam rozumieć znajomego który kiedyś mi powiedział o seksie z zimnymi rybami. " wyobraz sobie S........ , ze masz posuwac trupa " to następnym razem odechciewa sie wszystkiego . Tak opisał swoje życie seksualne z partnerka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japoifnpasgf
wiecie że moja kobieta ma cycki 75 d ? musiałem się nią pochwalić ciągle ją tam gładze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o weź ja teraz
ugryź a nie gładzisz kurwa pedał ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja tez
Ok nie twierdze ze tryska co minutę . Zdarza sie ze nadal stoi , a czasem potrzebuje pare minut oddechu i dalej. Taki jest nie mnie oceniać innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka :-)
Ok nie twierdze ze tryska co minutę . Zdarza sie ze nadal stoi , a czasem potrzebuje pare minut oddechu i dalej. Taki jest nie mnie oceniać innych No i o to chodziło teraz wypowiadasz się na temat kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sądzicie o ukraińskim femen
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragonborn
co sądzicie o ukraińskim femen pojebane jak więskszoć feministek do tego one są jakieś zdziczałe jak dla mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie uwazam, ze chilijskie zloza ropy wyczerpia sie wczesniej niz wszyscy sadza i ze gospodarka zacznie im padac za jakies 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzmocilla
Tak, żeby mieć orgazm i nie przerywając jechać dalej, nie jest możliwe z powodu fizjologii. Po wytrysku kootas opada, robi się miękki. Nie da się tego powstrzymać bo to odruch bezwarunkowy jak bicie serca. Żadne ćwiczenia mięśnia Kegla i inne pierdoły nic tu nie pomogą. Natomiast od sprawności i podniecenia zależy, jak szybko można znów być gotowym. A można być błyskawicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnopiura
Męższczyzna to nie maszyna i po kazdym orgazmie nasz organizm musi tą spermę wyprodukować i czas na jej uzupełnienie u młodych jest około 20-a min.a u starszych trochę dłużej,a wyciągac nie musi jak mu pała nie opadła to w tym czasie jest wiele przyjemnych zajęc,a jeżeli chodzi o dotykanie ,to faktycznie napletek jest bardzo delikatny i czuły a jest to sama przyjemnosc kiedy go odpowiednio eksploatujesz i v-ce versa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest mozliwe
ja zazwyczaj po wytrysku znow nabieram ochoty kilka minut i znow gortowy. srednio tak do 3 razy. kiedys po 5 albo 6 raz byl juz bez wytrysku ale to taki dziwny nieprzyjemny orgazm bo brakuje jeszcze poczucia tej blogosci jaka uzyskuje sie z wytryskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orgazm wielokrotny u mężczyzny to bzdura. Czytam o technikach, które niby mają do tego doprowadzić. Można oczywiście nauczyć się panowania nad wytryskiem. Ale skurcze mięśni prowadzą do wytrysku i nijak nie daje się nad tym zapanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mylcie pojęć,a orgazm podwojny jest możliwy bynajmniej ja tak mam rzadko ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszy
Zgadzam się ze "wszystko jest mozliwe" - też tak miewałem kilka razy, no może nie 5 ;P Drugi jeszcze całkiem normalnie, nieco tylko trudniej, ale już ten trzeci był taki trochę dziwny, bolesny i prawie bez wytrysku, ale w sumie też ciekawy... ;) Wszystko zależy od "stopnia wkręcenia"! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty ciolku matolku
Kup se preparat na głupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×