Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loti27

jakie perfumy lubicie? zapachy,...

Polecane posty

Gość gość
ja uwielbiam Dolce & Gabbana- Light Blue albo Lacosta - Pour Femme, zdecydowanie mogę je polecić ze strony goia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak perfumy to tylko w sklepach stacjonarnych, w sklepach internetowych można się nieźle naciąć. Zapachy rozwodnione, mniej trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do makijażu sporo rzeczy kupuję ostatnimi czasy przez serwis http://prouroda24.pl, mają wszystko od pudrów, przez tusze po cienie, także można się zaopatrzyć w ABC do make up-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie, sam temat zapachów uważam za niezwykle ciekawy i ekscyntujący. Od wielu lat, praktycznie od dzieciństwa interesowała mnie woń pochodząca z kwiatów, czy kuchni. Znacznie poszerzyłam swoją wiedzę na ten temat czytając o aromatach na http://www.aromasens.pl/ . Istne kompedium wiedzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele zapachów mi się podoba, ale wśród damskich perfum w pierwszej trójce znaleźć się powinny: Versacy - Bright Crystal, Giorgio Armani - Emporio oraz Carolina Herrera- Good Girl. Wszystkie kupuję na zapachowiec.pl bo mają atrakcyjne ceny a przy tym dbają o jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słodkie jak cukierek i mocne duszące - czyli dosyć skrajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam Christian Dior-Hypnotic Poison oraz CK-Euphoria. Dwa zupełnie różne zapachy, ale dwa bardzo ładne i trwałe. Kupuje na zapachowiec.pl bo są trwałe i w atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Versace-Bright Crystal, Christian Dior-Hypnotic Poison oraz Chloe to obowiązkowe perfumy w mojej toaletce, a jeden zawsze w torebce :D Kupuję perfumy na galeriazapachow.pl więc ze względu na cenę jaką oferują mogę sobie pozwolić na kilka różnych flakoników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo drażniące te twoje zapachy dla otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione perfumy to Versace-Crystal Noir ale używam także Armani-Si, Carolina Herrera-Good Girl oraz Hugo Boss-Deep Red. Zamawiając na galeriazapachow.pl zamawiam czasami nowość do przetestowania i tak m.in. Carolina Herrera-Good Girl trafiła do ulubionych, perfumy są rewelacyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jullisza
oo ja mam wiele zapachów ulubionych dlatego kupuje parę mniejszych ilości na perfumyinspirowane.pl . opłaca się bo zapachy są bardzo trwałe i nie kosztują tak dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quebo22
Jeśli chodzi o takie perfumy wysokiej jakości za przystępną cenę to proponuję zajrzeć tutaj https://perfumyinspirowane.pl Mają odpowiedniki perfum różnych znanych marek na całym świecie. Są super delikatne i zmyslowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milona99292
No ja właśnie niestety nie mam ulubionego zapachu, cały czas go szukam. Teraz mam w planach zamówić sobie próbki na stronie https://mania-perfum.pl/pl/28-probki Liczę na to, że któryś popularny zapach okaże się moim ulubionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zwolenniczką delikatnych zapachów. Zazwyczaj używam Versace-Crystal Noir oraz D&G-Light Blue. Zamawiając na goia.pl można w dobrej cenie mieć trwałe perfumy. Zamówiłam już wiele zapachów i nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×