Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Popularność lewaków

Czemu dziewczyny leca na lewaków, którzy mają dready i jarają zioło?

Polecane posty

Gość Popularność lewaków

To żałosne, że dziewczyny wolą jakichś lewaków, którzy żebrzą grając w tunelu albo starówce na kongach stawiając obok puszkę na miedziaki od porządnych obywateli, którzy pracują, nie jarają zielska i nie noszą na głowie dreadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacy kolesie to
wrogowie ojczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego maja leciec na face
tow dla ktorych zyc znaczy yebac od rana do nocy za kase bo w mediach ich nauczyli ze tylko kasa sie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masa dziewczyn na takich leci
też nie wiem co one w nich widzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacy kolesie to są dopiero
nieudacznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a dlaczego maja leciec na
bo ci faceci sa zaradni? zebrak w dreadach to pasozyt i chwast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okjj
nie wiem czy żebrak w dredach to lewak, a jeśli nawet to na pewno nie jest to dominująca grupa wśród lewaków. jest mnóstwo zaradnych lewaków. lewacy zazwyczaj widzą świat bardziej zniuansowany, nie ograniczają się do jaskrawego podziału na czerń i biel, mają zazwyczaj większy dystans do życia i nie znam żadnego lewaka, który miałby plus 20 i był prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek428842833
Jakie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALFAMALE LONDON
ale to luzaki. impreza klimat, luuuuz. Laski sa gluie, najpierw bede mu robic brudna lache przez 2 lata az on znajdzie inna a poten angle sie obudza po 30tsce ze szukaja porzadnego faceta:/:D glupie cipy. oczywiscie nie wszytki laski sa takie. Tym ktorym bozia dala rozum i urode a do tego moralnosc buziak ode mnie. Patologie niech sie trzyma z patologia my gatunek Afa musimy sie razemlaczy i rozmnazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do okjj
i z kim te lewaki sypiaja? z laskami ubranymi jak hipiski, ktore nie gola sie pod pachami? jakos malo ktora modna klubowiczka w modnych ciuchach, chodzaca na fitness i do kosmetyczki z modnego klubu, o urodzie gwiazdy albo modelki poleci na lewaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem z jakimi dziewczynami masz do czynienia ale naprawdę uważasz, że normalna porządna dziewczyna zadawałaby się z takim rodzajem facetów? No chyba żarty sobie robisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ktoś jest zamożny to
jest lewakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okjj
masz jakiś dziwny obraz, o ile w ogóle są jeszcze w polsce hippiski to nie wiem czy mają poglądy polityczne, bo lewactwo nie opiera się tylko za prawem do wolnej gandzi. żadna z kobiet, z którą spałem nie miała nieogolonych pach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do okjj
no ale z modelkami z topowych techno klubów też na pewno nie spałeś. takie lecą na modnych przystojniaków w modnych ciuchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjeżdżają z obcych krajów, uczą się na uniwersytetach, A gdy pytamy - Kto za to płaci? Nazywają nas rasistami! Kiedy my nie mamy pracy, kiedy my nie mamy mieszkań. Oni mówią o demokracji i o równości wszystkich ras. Nie, nie chcemy was tu! To nasz kraj! Nie nie chcemy was tu! I nie cofniemy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okjj
nie, nie spałem z żadną z topowych klubów. nie jestem zbyt przystojny, ale lubię się dobrze ubrać. sypiam tylko z atrakcyjnymi kobietami, nie wiem czy takie są w klubach techno i nie wiem czy te z tych klubów aż tak bardzo lecą na prawaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do okjj
a prawicowy, napakowany kibol z tatuazami moze obracac najlepsze laski z dyskotek, ktore chodza na fitness i depiluja cipki na gladko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do okjj
akurat pewnie najczesciej te z topowych klubow leca na platformersow z kasa. a jak miales sporo partnerek to pewnie jednak przystojny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Space Ranger- Konkwista 88, Brawo, dla mnie klasyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cristal_witheeee
gardze cpunami. Nawet z dziewczyną do klubu wyjść się nie da bo siądzie usmakany cham i zacznie jarac to gowno i myśli, że jest zajebisty. Jednemu dojebałem w klubie bo stał obok i palił a ja nie cierpie tego zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ktoś jest zamożny to
ojciec cie chyba za mało lał BSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do okjj
prawicowy kibol moze byc po studiach i trenowac mma oraz nosic ciuchy firm stone island, henry lyoyd, ktore nie naleza do tanich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na firmach się nie znam, ale nie podobają mi się tacy dyskotekowi wyjadacze w dresie i nie zainteresowałabym się kimś takim tak samo jak kimś palącym zioło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okjj
jednego podnieca fitness, innego nie. lewacy akceptują różnorodność i nie odmawiają nikomu prawa do swoich preferencji. być może napakowany gość ma sporo kobiet w tych klubach, ile jest - chociażby na tym forum- sfrustrowanych prawiczków przyznających się do prawicowych poglądów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydepilowałaś się jak nie to
autorze nie masz szans u kobiet boś ciota :P dawaj dupy chłopom zarobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do okjj
ci faceci nie nosza dresow. poza tym wiekszosc lasek wole cwanych wyborcow platformy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okjj
no wyborców platformy jest najwięcej, więc statystycznie więcej kobiet na nich leci. ale trudno nazwać ich lewakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×