Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stylish29

KOSMETYKI NATURALNE- zna sie ktos?

Polecane posty

Gość hania877
Fajne, naturalne kosmetyki znajdziesz na stronie pure fiji. Zdecydowanie lepiej nawilżają i pięknie pachną. Teraz jest mnóstwo świątecznych zestawów, po okazyjnych cenach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka8989
No faktycznie ekologiczne kosmetyki są teraz hitem. Ludzie się zorientowali, że nie wystarczy jeść zdrowo, ale warto również dbać o urodę – zdrowo ;-) Ogólnie to cenię sobie wyroby firmy Biotanic- www.biotanic.pl . Wszystko mają wyprodukowane w zgodzie z naturę, zero chemii, sto procent naturalnych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystina
Znajoma mi poleciła 100% naturalny "Grazja Oil". Olejek można stosować zamiast kremów na całe ciało. U niej efekty są rewelacyjne. Można o nim poczytać i zamówić tutaj - podaję link poniżej. http://mea-oleum.eu/ber/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruerue
Od razu napiszę, że nie znam się na kosmetykach naturalnych. W zasadzie chciałam zasięgnąć informacji o tychże i tak trafiłam do tego działu. Otóż... Mój mąż to amator kawy i w związku z 6 grudnia zastanawiam się czy ucieszyłby taki podarunek http://www.patandrub.pl/sklep/p-265-zestaw-z-nutami-korzennymi/ Jak myślicie? Zastanawiałam się mocno nad zestawem kawowym, no ale tam jest błyszczyk. :-) Raczej by z niego nie korzystał, choc kto wie, w sumie na mróż w sam raz. :-) Teraz znowuż myślę o bonie - żeby sam sobie wybrał ”kompozycje”. Czy macie jakieś infoemacje odnośnie tych kosmetyków? Szczególnie męskich? I czy to w ogóle dobry pomysł? Czy doceni, że to kosmetyki naturalne? Czy w ogóle to zauważy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja się znam, pytaj :) Na stronie ecospa.pl też znajdziesz wiele receptur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam kosmetyki naturalne, wg mnie głównie takie powinniśmy stosować, bardzo fajna marka to np. http://scananida.com.pl/ mają super kremy do ciała, rąk, stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym sklepie kupuję moje ukochane kosmetyki Make Me Bio. www.makemebio.com. Uwielbiam ich masło kakaowe na przykład i mydła. Nigdy już nie kupię sobie żadnych naszprycowanych chemią kremów czy balsamów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam kosmetyki naturalne, wg mnie głównie takie powinniśmy stosować, bardzo fajna marka to np. http://scananida.com.pl/ mają super kremy do ciała, rąk, stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkia64
Duży wybór jeśli chodzi o typowo naturalne kosmetyki mają w sklepie na stronie www.e-naturalne.pl. Ostatnio tutaj kupuję głównie dermokosmetyki. Jest sporo fajnych kremów dla cery naczynkowej, która mnie niestety męczy od wieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DenDen
Coraz więcej kosmetyków stawia na naturalne składniki. Moim ostatnim odkryciem jest Mama Care Efektimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winnipeg
Moim ostatnim odkryciem jest Chantal. Fajne kosmetyki do włosów od polskiej firmy, które są z moją fryzurą w romansie od jakichś 7 tygodni. Bardzo udanym romansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabaka777
A ja odkryłam za pomocą siostry Floslek. Świetne kremy, które nie podrażniają mojej alergicznej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayah

Jeżeli nie wiesz od czego zacząć to polecam Ci kosmetyki od Pat & Rub. Sama dostałam na święta zestaw i się do nich przekonałam. Naprawdę działają i są w 100% naturalne. Czego chciec wiecej? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×